Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "prodam stanovanje do 2500 eur/m2" je bilo najdenih 507 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.842 €/m2
Omeji iskanje
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281022-285 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENSKE KONJICE CENTER - MESTNI TRG 1 SOBNO STANOVANJE 42,8 M2 - ODLIČNA RAZPOREDITEV Novemu lastniku je na voljo 1 sobno stanovanje v strogem centru Slovenskih Konjic. Stanovanje je popolnoma opremljeno ter možno takojšnjega....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....
06.05.2026.,
www.indomio.si
62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....
09.05.2026.,
www.simobilia.si
Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281028-153 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 4 sobnega stanovanja na Malteških dvorih, ki se nahaja v tretjem nadstropju bloka, zgrajene l. 2019. Stanovanje obsega 119,70 m2 bruto površine, od tega 97,60 m2 uporabne površine.....
19.02.2026.,
www.indomio.si
69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....
17.02.2026.,
www.indomio.si
44,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 2006, VP/2 nad., prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Stanovanje, ki je predmet prodaje, se nahaja v Ilirski Bistrici, na mirni in dostopni lokaciji, ki omogoča udobno bivanje v neposredni bližini vseh pomembnih življenjskih storitev. Stanovanjska....
07.05.2026.,
www.halodom.com
V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .
02.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .
07.07.2018.,
www.mp-projekt.si
V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....
19.02.2026.,
www.suvak.com
Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .
10.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Stanovanje se prodaja obnovljeno, popolnoma opremljeno, zasebna ponudba, cena po dogovoru. Zaželjena lokacija ob Savinji, kopališču in peš poti. Do izvoza za AC je 3km(5min z avtom) bližina centra je peš 10 min, prav tako do šole, trgovine, banke ali pošte. Parkirno mesto je za rampo,dobite....
06.09.2020.,
www.inf-ing.si
V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .
10.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .
14.04.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .
01.12.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .
Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 €
z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €
18.03.2026.,
www.indomio.si
53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....
13.06.2024.,
www.indomio.si
130,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1938, 2/2 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR REDKOST V PONUDBI - meščansko stanovanje na izjemni lokaciji ! Na odlični lokaciji v CENTRU MESTA se prodaja stanovanje, ki obsega CELOTNO ETAŽO in ima izjemen pogled na reko Krko in Kapitelj. Stanovanje....
08.05.2026.,
www.indomio.si
81 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, prodamo. Cena: 2.000,00 EUR/m2 Novega lastnika išče 3 sobno stanovanje NTP 81 m2 v Kotljah, v bližini trgovine in šole. Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu z desetimi stanovanji, zgrajen leta 1984. Ogrevanje na lastno plinsko etažno peč,....
11.04.2026.,
www.forma-nepremicnine.si
89 m², 4-sobno, zgrajeno l. 1978, veliko 4 sobno stanovanje, funkcionalno, dnevna soba z izhodom na balkonsko zastekleno ložo, posebej kuhinja z jedilnico, tri spalnice, kopalnica/ WC-ločeno, CK ( mestno ogrevanje) Klima, KTV, Internet ( opcija: optika), Dve dvigali. Klet. Kolesarnica.....
Spremembe cen iz 111.000 € na 105.600 €
z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
20.01.2026 - 111.000 €
06.05.2026 - 105.600 €
20.01.2026.,
www.indomio.si
53,4 m2, apartma, adaptiran l. 2024, 3/4 nad., Črna na Koroškem je idealna priložnost za vlagatelje, ljubitelje narave in vse, ki iščejo mir v objemu neokrnjene lepote, prodamo. Cena: 105.600,00 EUR Predstavljamo vam 1,5-sobno stanovanje, ki se nahaja v tretjem nadstropju objekta....
21.01.2026.,
www.indomio.si
100 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1936, adaptirano l. 2018, 3/3 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in prostornega 3-sobnega dupleks stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe z osmimi stanovanji in nudi prijetno bivanje....
21.04.2026.,
www.indomio.si
85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....
05.05.2026.,
www.indomio.si
151,3 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2000, 1/1 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega 4,5 sobnega stanovanja v hiši na mirni lokaciji. Stanovanje je sestavljeno iz vstopnega hodnika s stopniščem, velike dnevne sobe z izhodom....
Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 €
z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
06.01.2026 - 175.000 €
14.02.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €
06.01.2026.,
www.indomio.si
68,2 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2025, M/1 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji stanovanja v velikosti 62,3 m2 in kleti 5,9 m2, skupaj 68,20 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi, v starejšem poslovno stanovanjskem objektu. Lastnik....
07.05.2026.,
www.indomio.si
85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....
19.03.2026.,
www.indomio.si
126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 112 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Penthouse z vrtom in garažo v Dobrovi Predstavljamo vam edinstveno priložnost za bivanje v penthausu, kjer se sodobni komfort sreča z mirno naravo. Sanjski prostor za vaš vsakdan 126 m² + 112 m² vrta....
Spremembe cen iz 36.360 € na 39.360 €
z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
cena zrasla
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
01.05.2026 - 36.360 €
05.05.2026 - 39.360 €
01.05.2026.,
www.indomio.si
20,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1981, 3/3 nad., garsonjera na odlični lokaciji črna na koroškem, prodamo. Cena: 39.360,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v Črni na Koroškem je naprodaj funkcionalna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost za bivanje ali investicijo. Stanovanje....
22.11.2025.,
www.nesta.si
LITIJA, ULICA LUKE SVETCA - Prodaja, Stanovanje 4-sobno .
27.08.2025.,
www.indomio.si
73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., Prostorno mansardno stanovanje v urejenem in izoliranem objektu, z novimi strešnimi okni in preurejeno kopalnico (leta 2023), opremljeno, klimatizirano, okna so bila zamenjana 2015 in na njih so rolete in komarniki, v....
14.03.2026.,
www.indomio.si
107,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1953, adaptirano l. 2013, VP/3 nad., prostorno, svetlo stanovanje, lahko dostopno, na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 1.950,00 EUR/m2 PRODAJA – 3-sobno stanovanje, Čečovje, Ravne na Koroškem Posredujemo pri prodaji unikatnega in prostornega 3-sobnega....
28.01.2026.,
www.kumi.si
Dodaten opis: Stanovanje v izmeri 154m² (bruto) se nahaja v hiši zgrajeni leta 1977 in sicer v visokem pritličju , pomožni prostori (garaža, kurilnica,..) se nahajajo v pol kletnem delu hiše. Stanovanju pripada tudi zemljišče v izmeri 252m² , kateri je primerne za druženje, urejanje....
24.03.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
61 m3 bivalne površine, ki obsega: hodnik, kopalnica, dnevno bivalni prostor s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici. Kleti je 15m3 do katere dostopate iz hodnika. Pred hišo je zelenjavni vrt. Stanovanje ima tudi 3 parkirna mesta. Lahko je tudi možnja menjava za garsonjero ali enosobnim....
14.03.2026.,
www.simobilia.si
PRODAJA – 3-sobno stanovanje, Čečovje, Ravne na Koroškem Posredujemo pri prodaji unikatnega in prostornega 3-sobnega stanovanja na Čečovju na Ravnah na Koroškem. Stanovanje obsega skupno 107,4 m2 in omogoča udobno bivanje v mirnem ter urejenem okolju. Stanovanje se nahaja v visokem....
14.04.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Za gotovino. Takoj. .
26.11.2025.,
www.indomio.si
92,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2025, VP/3 nad., Svetlo, pritlično stanovanje z velikim balkonom, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Kidričevem, v večstanovanjski stavbi (1948) je na prodaj, obnovljeno, prostorno 3 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega, obnovljenega....
09.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com