• GoHome Professional
prodam stanovanje do 2500 eur/m2 cena zrasla čim m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodam stanovanje do 2500 eur/m2 cena zrasla čim m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje do 2500 eur/m2 cena zrasla čim manjše

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje do 2500 eur/m2 cena zrasla čim manjše" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.842 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 2300 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2600 eur/m2 (malo dražje)
    • do 190000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+8%

Spremembe cen iz 36.360 € na 39.360 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 39.360 €, 20,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.05.2026 - 36.360 €
05.05.2026 - 39.360 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

20,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1981, 3/3 nad., garsonjera na odlični lokaciji črna na koroškem, prodamo. Cena: 39.360,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v Črni na Koroškem je naprodaj funkcionalna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost za bivanje ali investicijo. Stanovanje....

 
 
 
 
+9%

Spremembe cen iz 119.000 € na 130.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, STRAŽA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 138.000 €
09.10.2025 - 145.600 €
05.02.2026 - 125.000 €
19.02.2026 - 119.000 €
19.03.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

52 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2025, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR STRAŽA, Pod Srobotnikom, prodamo popolnoma prenovljeno dvosobno stanovanje, v skupni izmeri 52,00 m2, v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954. Stanovanje obsega: vhod, dnevna soba,....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 110.500 € na 115.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 120.000 €
16.04.2026 - 110.000 €
18.04.2026 - 118.000 €
08.05.2026 - 110.500 €
09.05.2026 - 115.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2016, 2/5 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodam stanovanje do 2500 eur/m2 cena zrasla čim manjše'
111.400 €
80.000 €
252.451 €
 
+11%

Spremembe cen iz 70.000 € na 77.500 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.04.2026 - 70.000 €
23.04.2026 - 77.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Video posnetek na: https://youtu.be/E9jVU5bckf8 Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!