• GoHome Professional
prodam stanovanje do 2500 eur/m2 kvalitetno urejen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodam stanovanje do 2500 eur/m2 kvalitetno urejen - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje do 2500 eur/m2 kvalitetno urejeno vsaj 120 m2

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje do 2500 eur/m2 kvalitetno urejeno vsaj 120 m2" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.249 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manjši)
    • 130 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2300 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2600 eur/m2 (malo dražje)
    • do 110000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ŠENTILJ, 152.900 €, 137,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

5 in večsobno stanovanje v dvostanovanjski hiši, Podravska - Šentilj, grajena l. 1964, obnovljena streha l. 2008, K+P, neto tlorisna površina 137,40 m2, od tega bivalni prostor 128,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 156,00 m2. Cena: 152.900 EUR. Na prijetni in mirni lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTILJ, 235.000 €, 113,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Podravska – Šentilj (Šentilj v Slovenskih goricah), zgrajeno l. 2024, pritličje, neto bivalna površina 113,10 m2, od tega 60,50 m2 bivalni prostor, 28,00 m2 terasa, 11,60 m2 shramba v kleti, 13,00 m2 pokrito parkirno mesto. Cena: 235.000 EUR. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodam stanovanje do 2500 eur/m2 kvalitetno urejeno vsaj 120 m2'
180.000 €
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-303 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENJ GRADEC / MESTO / GLAVNI TRG / VELIKOST cca 150m2 Na čudoviti lokaciji posredujemo pri prodaji večjega mansardnega stanovanja v centru Slovenj Gradca. Obsega cca. 150m2 uporabnih površin. Stanovanje odlikuje odlična....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-3 (od skupaj 3)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!