• GoHome Professional
prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.912 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 2300 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2600 eur/m2 (malo dražje)
    • do 210000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, NOVO MESTO, 400.000 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.09.2025.,

www.indomio.si

160,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1999, 2/2 nad., prodamo. Cena: 400.000,00 EUR Štirisobno stanovanje na Mušičevi ulici. Stanovanje obsega velik dnevni prostor (kuhinja, dnevna soba in jedilnica), spalnico, dve otroški sobi, kopalnico in teraso. Velika tarasa. Uporabna površina stanovanja....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 255.000 € na 225.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 225.000 €, 91,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2025 - 255.000 €
19.02.2026 - 225.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

91,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1953, adaptirano l. 2006, 143 m2 zemljišča, P/2 nad., Stanovanje v dvostanovanjski hiši na Paderšičevi ulici (Grm). Stanovanje. Centralno ogrevanje na plin. Urejena etažna lastnina. Stanovanju pripada zemljišče ob stavbi in pred njo v skupni izmeri 143....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 220.500 €, 94,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

94,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2009, 3. nad., Priložnost na Teznu - delno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 220.500,00 EUR Priložnost na Teznu – sodobno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj! Predstavljamo vam prostorno 3-sobno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin'
259.000 €
219.000 €
128.000 €
  Stanovanje, DOMŽALE, 290.000 €, 124,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

124,9 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2026, K/6 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR PROSTORNO ADAPTIRANO STANOVANJE 124,9 m² – CENTER DOMŽAL – INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V samem centru Domžal prodamo prostorno in v celoti adaptirano stanovanje, ki se nahaja v kleti urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 139.000 €, 81,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

81,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2020, menjava, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo svetlo stanovanje oziroma je možna menjava za stanovanje manjše kvadrature v Savinjski regiji. Streha in fasada obnovljeni 2008, na podstrešju je izolacijska steklena....

 
 
 
  Stanovanje, RAZVANJE, 210.000 €, 128,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

128,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2000, P/2 nad., prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Prodamo stanovanje v Razvanju – pod Pohorjem Stanovanje se nahaja v Razvanju, eni zelo iskanih stanovanjskih lokacij v okolici Maribora, tik pod Pohorjem. Gre za območje, ki ponuja popolno ravnovesje med....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 84.064 €, 56,80 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ogrevanje plin, optika, parkirno mesto... .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 320.000 €, 119,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

119 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 2001, adaptirano l. 2001, P/1 nad., Na izjemno mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo atrijsko stanovanje v skupni izmeri 119 m2 bivalne površine, ki mu pripada čudovit zaseben atrij v velikosti kar 52 m2, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Na....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-88 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega dvoinpolsobnega stanovanja v Radečah, ki se nahaja v petem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1987. Stanovanje obsega 67,1 m2 bruto površine. Parkiranje je urejeno v okolici objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 249.000 €, 91,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

91 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2022, 100 m2 zemljišča, P/1 nad., v celoti renovirano in opremljeno stanovanje duplex ki sestoji iz kuhinje z jedilnico, dnevnim prostorom, 2x sobe, kopalnica, WC, predprostora, vsi priključki, talno ogrevanje na plin, 2x rekuperatorja,....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 13)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!