• GoHome Professional
prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin vsaj 100 m2

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin vsaj 100 m2" je bilo najdenih 7 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.175 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 100 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2300 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2600 eur/m2 (malo dražje)
    • do 230000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 219.000 €, 102,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

102,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, 436 m2 zemljišča, 3s-stanovanje v hiši z garažo in P na Taboru, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR Na zanimivi lokaciji na Taboru, prodamo 3-sobno stanovanje v zgornjem nadstropju dvostanovanjske hiše. Hiša se nahaja na Ulici Pariške komune, praktično....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 320.000 €, 119,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

119 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 2001, adaptirano l. 2001, P/1 nad., Na izjemno mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo atrijsko stanovanje v skupni izmeri 119 m2 bivalne površine, ki mu pripada čudovit zaseben atrij v velikosti kar 52 m2, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Na....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA HAJDINA, 259.000 €, 120,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

120,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2005, mansarda, takoj vseljivo stanovanje z dvema parkiriščema, prodamo. Cena: 259.000,00 EUR Na Hajdini posredujemo pri prodaji svetlega, razgibanega in delno opremljenega dvosobnega stanovanja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 2005. Stanovanje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodam stanovanje do 2500 eur/m2 ogrevanje na plin vsaj 100 m2'
210.000 €
220.500 €
249.000 €
  Stanovanje, DOMŽALE, 290.000 €, 124,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

124,9 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2026, K/6 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR PROSTORNO ADAPTIRANO STANOVANJE 124,9 m² – CENTER DOMŽAL – INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V samem centru Domžal prodamo prostorno in v celoti adaptirano stanovanje, ki se nahaja v kleti urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 255.000 € na 225.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 225.000 €, 91,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2025 - 255.000 €
19.02.2026 - 225.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

91,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1953, adaptirano l. 2006, 143 m2 zemljišča, P/2 nad., Stanovanje v dvostanovanjski hiši na Paderšičevi ulici (Grm). Stanovanje. Centralno ogrevanje na plin. Urejena etažna lastnina. Stanovanju pripada zemljišče ob stavbi in pred njo v skupni izmeri 143....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 400.000 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.09.2025.,

www.indomio.si

160,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1999, 2/2 nad., prodamo. Cena: 400.000,00 EUR Štirisobno stanovanje na Mušičevi ulici. Stanovanje obsega velik dnevni prostor (kuhinja, dnevna soba in jedilnica), spalnico, dve otroški sobi, kopalnico in teraso. Velika tarasa. Uporabna površina stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled