• GoHome Professional
prodam stanovanje do 2600 eur/m2 do 80 m2 čim manj - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • prodam stanovanje do 2600 eur/m2 do 80 m2 čim manj - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje do 2600 eur/m2 do 80 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje do 2600 eur/m2 do 80 m2 čim manjše" je bilo najdenih 330 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.956 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2400 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2700 eur/m2 (malo dražje)
    • do 200000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MOZIRJE, 48.000 €, 53,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

centralno ogrevanje parkirišče kanalizacija elektrika voda telefon CATV internet .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 109.675 €, 53,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

53,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2024, 3/K+P+1+2+M, v ponudbi je več stanovanj/apartmajev, primernih za: lastno uporabo, počitniško bivanje, investicijo in oddajanje v najem (Airbnb, Booking), pridobljeno gradbeno in uporabno dovoljenje, dvigalo, takoj vselijo,....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 111.157 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

53,4 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2024, 1/K+P+1+2+M, v ceno je vključen 22% ddv, prodamo. Cena: 111.157,00 EUR Predstavljamo vam 1,5-sobni apartma z oznako A5 v skupni izmeri 53,4 m2, od tega bivalna površina 45,10 m2 in shrambo v kleti v izmeri 8,3 m2 v 1. nadstropju turističnega objekta....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 135.500 € na 125.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 145.500 €
21.04.2026 - 135.500 €
08.05.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1956, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., obnovljeno stanovanje, balkon in klet, lahko dostopno, na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Na Čečovju (Ravne na Koroškem) posredujemo pri prodaji svetlega 2,5-sobnega stanovanja z balkonom. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 111.270 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

53,5 m2, apartma, adaptiran l. 2024, 2/3 nad., prodamo. Cena: 111.270,00 EUR Prijetno bivanje v Črni na Koroškem - Stanovanje/Apartma A8 Predstavljamo vam stanovanje/apartma A8 v skupni izmeri 53,5 m2, od tega bivalna površina 45,1 m2 in prostorna klet v izmeri 8,4 m2. Apartma se....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

53,5 m2, apartma, adaptiran l. 2024, 3/3 nad., prodamo. Cena: 111.270,00 EUR Prijetno bivanje v Črni na Koroškem - Apartma A11 Predstavljamo vam stanovanje/apartma A11 v skupni izmeri 53,5 m2 od tega bivalna površina 45,1 m2 in klet v izmeri 8,4 m2. Apartma se nahaja v 3.nadstropju....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.08.2025.,

www.indomio.si

53,4 m2, apartma, adaptiran l. 2024, P/K+P+1+2+M, odlična in atraktivna investicija na Koroškem, prodamo. Cena: 111.000,00 EUR Prijetno bivanje v Črni na Koroškem - Apartma A5 Predstavljamo vam apartma A5 v skupni izmeri 53,4 m2, od tega bivalna površina 45,1 m2 in klet v izmeri 8,3....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 111.000 € na 105.600 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 105.600 €, 53,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.01.2026 - 111.000 €
06.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

53,4 m2, apartma, adaptiran l. 2024, 3/4 nad., Črna na Koroškem je idealna priložnost za vlagatelje, ljubitelje narave in vse, ki iščejo mir v objemu neokrnjene lepote, prodamo. Cena: 105.600,00 EUR Predstavljamo vam 1,5-sobno stanovanje, ki se nahaja v tretjem nadstropju objekta....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 81.014 €, 54,50 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE JE NOVO IN Z ZELO FUNKCIONALNO RAZPOREDITVIJO VSEH BIVALNIH PROSTOROV. .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo stanovanje ali hiškico v Sežani, Divači in okolici .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 46.000 €, 55,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je obnovljeno. Vseljivo 1.7.2014. .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nujno .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 135.000 €, 55,90 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - obrobje centra, smer Mekinje, prodamo zanimivo stanovanje z lastnim vhodom. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je lahko v prvotnem stanju z nizkimi obratovalnimi stroški. Ponudbe s fotografijami pošljite na abc.cibic@siol.net , ali SMS na 031337639. Posrednikom ne nudimo provizije. .

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 110.500 € na 115.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 120.000 €
16.04.2026 - 110.000 €
18.04.2026 - 118.000 €
08.05.2026 - 110.500 €
09.05.2026 - 115.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2016, 2/5 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 84.064 €, 56,80 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ogrevanje plin, optika, parkirno mesto... .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 100.000 €, 56,90 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

bljižina trgovine, šole .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 59.999 €, 57,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

57,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., prodamo. Cena: 59.999,00 EUR Prodamo opremljeno takoj vseljivo dvosobno stanovanje. Za ogled me pokličite 051608000. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 92.000 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/3 nad., Kompletno podstrešje s kletjo v centru Kopra, prodamo. Cena: cca 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji podstrešja in kleti v večštanovanjski meščanski hiši v centru Kopra. Podstrešje je potrebno kompletne prenove (brez....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno na ključ. Neobremenjeno. Bližina šole pošte trgovine itd. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 106.930 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 01 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 57,80 m2 bruto površine, od tega 54,00 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajeno l. 1967, prenovljeno l. 2019, 2./3. nad., neto tlorisna površina 73,40 m2, uporabna površina 58,40 m2, balkon 15,00 m2. Cena: 130.000 EUR. Na mirni lokaciji v bližini centra Rogaške Slatine posredujemo pri prodaji 2-sobnega....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE, 126.900 €, 58,30 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

D oglasa: 490321004-426 Ogled oglasa na strani ponudnika V Brezju prodamo 2-sobno stanovanja, ki se nahaja v visokem pritličju objekta, zgrajenega v letu 1966 in v letu 2008 v celoti obnovljenega. Stanovanje obsega 58,3 m2 površine, od tega 51,7 m2 uporabne površine in 6,6 m2 kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 78.900 €, 59,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....