• GoHome Professional
prodam stanovanje do 2800 eur/m2 zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodam stanovanje do 2800 eur/m2 zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje do 2800 eur/m2 zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje do 2800 eur/m2 zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 30 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.345 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2600 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2900 eur/m2 (malo dražje)
    • do 230000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1972, Čudovito stanovanje v srcu Zagorja ob Savi, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na prodaj je čudovito stanovanje, ki se nahaja v srcu mesta Zagorje ob Savi, na naslovu Cesta Borisa Kidriča. To stanovanje v kategoriji "Stanovanje" je bilo zgrajeno....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 195.000 €, 72,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri MENJAVI 3s stanovanja na Polzeli. Stanovanje se nahaja v petem nadstropju, nad sabo nimate nikogar več, fasada je bila obnovljena cca 2020 leta, streha delno sanirana cca 15 let nazaj, DVIGALA....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodam stanovanje do 2800 eur/m2 zadnjih 7 dni'
193.000 €
109.000 €
319.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1934, visoko pritličje, Na ulici Pariške komune v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in zelo prostornega 2,5-sobnega stanovanja. Nahaja se v visokem pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta 1934, ki s svojo arhitekturo ohranja prijeten....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na Čečovju (Ravne na Koroškem) posredujemo pri prodaji svetlega 2-sobnega stanovanja z balkonom. Stanovanje obsega skupno 53 m², od tega: bivalna površina: 45,7 m² balkon: 2,5 m² shramba v kleti: 4,8 m² Nahaja se v 2. nadstropju (3. etaža) večstanovanjske stavbe, shramba pa v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 198.000 €, 90,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

90,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1955, adaptirano l. 2000, 2/M, trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR VELENJE-ŠERCERJEVA CESTA - posredujemo pri prodaji prostornega trisobnega stanovanja v prijetni okolici, kjer je še dovolj zelenja in hkrati bližina centra. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, RIBNICA NA POHORJU, 128.000 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

64,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1987, 2. nad., V mirnem okolju Ribnice na Pohorju posredujemo pri prodaji sodobnega, popolnoma prenovljenega 3-sobnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta, zgrajenega leta 1987, in predstavlja odlično izbiro za bivanje,....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

81 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, prodamo. Cena: 2.000,00 EUR/m2 Novega lastnika išče 3 sobno stanovanje NTP 81 m2 v Kotljah, v bližini trgovine in šole. Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu z desetimi stanovanji, zgrajen leta 1984. Ogrevanje na lastno plinsko etažno peč,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.inf-ing.si

V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja so etažirana. Priključki so skupni. Pripada 289 m² zemljišča. .

 
 
 
  Stanovanje, BOHINJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2004, 289 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 265.000,00 EUR V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 69.900 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

40,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR Si želite bivanja, kjer je mestni utrip na dosegu roke, vaš dom pa ostaja toplo in mirno zatočišče? Ponujamo vam prijetno, svetlo in vzdrževano 1,5-sobno stanovanje neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1957, P/2 nad., Prostorno lepo urejeno,opremljeno pritlično stanovanje s posebnim lastnim vhodom v tristanovanjski stavbi, etažna lastnina je urejena.Razporeditev prostorov: predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, dnevna soba, tri spalnice.Izhod je na lepo....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena celovita adaptacija , pri kateri so bili izbrani nadstandardni materiali višjega cenovnega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

89 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 2 sobno stanovanje, ki se lahko preuredi v trisobno. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE GORJE, 239.000 €, 78,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-29 (od skupaj 29)