• GoHome Professional
slovenija 220 m2 Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • slovenija 220 m2 Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija 220 m2 Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "slovenija 220 m2 zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.914 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manjši)
    • 230 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 210000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PRESERJE PRI RADOMLJAH, 610.000 €, 216,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

216,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 478 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 610.000,00 EUR EKSKLUZIVNO: Vaš sanjski dom v oazi PRESERJE PRI RADOMLJAH Sodobna hiša – Ključ pripravljen za vas! Lokacija: Preserje pri Radomljah – Iskan, miren, a odlično povezan kotiček, kjer narava seže....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,20 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na sončni lokaciji prodamo moderno samostojno hišo v 4. gradbeni fazi z bruto tlorisno površino stavbe 212,1 m2 in 360 m2 površine zemljišča. .

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,10 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.agentkranj.si

Prodamo nizko energetsko klasično grajeno hišo v zaključni gradbeni fazi. Hiša obsega 173 m² neto tlorisne površine, v dveh etažah (pritličje +mansarda). Ogrevanje je predvideno z toplotno črpalko Mitsubishi, talno gretje povsod. Stavbno pohištvo kvalitetna okna in vrata, troslojna....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'slovenija 220 m2 zadnjih 7 dni'
667.000 €
245.000 €
299.000 €
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 5)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled