• GoHome Professional
slovenija Nazadnje objavljeni oglasi kvalitetno ur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • slovenija Nazadnje objavljeni oglasi kvalitetno ur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija Nazadnje objavljeni oglasi kvalitetno urejeno

  • Za iskalni niz "slovenija nazadnje objavljeni oglasi kvalitetno urejeno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 398.000 €, 111,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-37 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 110,57 m2, 3- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. 1/2, moderno opremljeno, s teraso in ložo ter pogledom na morje prodamo. Cena 419.000 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega nadstandardnega....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 458.438 €, 94,50 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2022.,

www.nepremicnine-smuk.com

Nov apartma v izmeri 94,50 m 2 z lastnim parkiriščem v centru Kranjske Gore v popolnoma prenovljenem apartmajskem objektu NORDIC HOUSE KRANJSKA GORA – PRODAMO OBJEKT IMA PRAVNOMOČNO UPORABNO DOVOLJENJE APARTMA IMA MOŽNOST TURISTIČNEGA ODDAJANJA V centru Kranjske Gore prodamo popolnoma....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
  Zemljišče, GABRJE PRI ILOVI GORI, 149.000 €, 1202,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju namenske rabe SS, SSe- površine eno in dvostanovanjski objekt v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje. Parcela, malo dvignejna od ostalih v okolici kar ponuja odprt pogled in prijetno bivanje. Zemljiško knjižno stanje -....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 212.670 €, 1251,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 3.400.000 €, 2452,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

2.452,1 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 2007, 6.445 m2 zemljišča, nova gorica - turistično nastanitveni kompleks, prodamo. Cena: 3.400.000,00 EUR NOVA GORICA - TURISTIČNO NASTANITVENI KOMPLEKS Na odlični lokaciji v Novi Gorici, le 4 km od mejnega prehoda z Italijo ter 5 km....

 
 
 
  Stanovanje, PEKRE, 199.900 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2010, dokončano l. 2023, 1. nadstropje, neto tlorisna površina 59,70 m2, bivalni prostor 56,20 m2, balkon 3,50 m2, klet, eno lastniško parkirno mesto v garaži, dodatno lastniško parkirno mesto zunaj. Cena: 199.900 EUR. S....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • slovenija kvalitetno urejeno (51)
  • slovenija nazadnje objavljeni oglasi urejeno (35)
  • slovenija nazadnje objavljeni oglasi kvalitetno (7)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.