• GoHome Professional
slovenija Zadnjih 14 dni adaptirano padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • slovenija Zadnjih 14 dni adaptirano padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija Zadnjih 14 dni adaptirano padla cena

  • Za iskalni niz "slovenija zadnjih 14 dni adaptirano padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 135.000 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 175.000 €
14.02.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

68,2 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2025, M/1 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji stanovanja v velikosti 62,3 m2 in kleti 5,9 m2, skupaj 68,20 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi, v starejšem poslovno stanovanjskem objektu. Lastnik....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.000 € na 196.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 196.000 €, 71,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 209.000 €
01.05.2026 - 196.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah, prodamo. Cena: 196.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 240.000 € na 230.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, DRAGOMER, 230.000 €, 48,00 m2 cca 4790 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 260.000 €
10.02.2026 - 245.000 €
13.02.2026 - 240.000 €
11.04.2026 - 230.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

48 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2000, 187 m2 zemljišča, P/1 nad., Stanovanje s kuhinjo in dnevno sobo, spalnico, garderobo, shrambo in kopalnico. Stanovanju pripada lasten vrt 187 m2, z letno kuhinjo, garažo za dva avtomobila, kletjo in skupno kurilnico, prodamo.....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 649.000 € na 619.000 € z dne 14.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 619.000 €, 165,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.06.2025 - 665.000 €
19.12.2025 - 649.000 €
14.02.2026 - 619.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

165 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1500, adaptirano l. 2005, prodamo. Cena: 619.000,00 EUR Naprodaj je čudovito, prostorno stanovanje v starem mestnem jedru na iskani lokaciji na Gornjem trgu. Stanovanje je trenutno razdeljeno na dve enoti, vendar ga je mogoče brez večjih posegov preurediti....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 165.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOGATEC, 165.000 €, 117,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2024 - 180.000 €
31.01.2025 - 170.000 €
22.04.2026 - 165.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

117 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2016, 824 m2 zemljišča, 2/3 nad., shramba, parkirišče, IR paneli, centralna peč na olje, radiatorji, kaminska peč, električni pretočni bojler za toplo vodo, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo stanovanje v 2.....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 365.000 € na 358.000 € z dne 03.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 69,00 m2 cca 5190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.04.2026 - 365.000 €
03.05.2026 - 358.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE. Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana in razdeljena....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.100 € na 195.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 215.100 €
23.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

71,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR NOVO MESTO, Glavni trg, prodamo takoj vseljivo 3-sobno stanovanje, v izmeri 71,70 m2 v poslovno-stanovanjski stavbi na Glavnem trgu v II. nadstropju. Stanovanje obsega: hodnik, kuhinja z....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • slovenija adaptirano padla cena (23)
  • slovenija zadnjih 14 dni padla cena (1)
  • slovenija zadnjih 14 dni adaptirano (41)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>