• GoHome Professional
slovenija do 180000 eur 210 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • slovenija do 180000 eur 210 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija do 180000 eur 210 m2

  • Za iskalni niz "slovenija do 180000 eur 210 m2" je bilo najdenih 70 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 660 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manjši)
    • 220 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 721 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, JURŠINCI, 189.000 €, 224,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

224 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1937, adaptirana l. 2008, 1.200 m2 zemljišča, naprodaj urejena in vzdrževana hiša, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR V Sakušaku, na mirni in sončni lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše skupne izmere 224,2, m, od tega 143,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
  Hiša, GORENJSKI VRH, 34.000 €, 195,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

195,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2001, 268 m2 zemljišča, V čudoviti regiji Haloze je naprodaj zgodovinska hiša iz leta 1850, ki ponuja edinstveno priložnost za prenovo in preobrazbo v vaš sanjski dom ali investicijsko nepremičnino. Uživajte v objemu narave, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 170.000 €, 194,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-214 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj velika posest z starejšo in novejšo hišo. Velikost zemljišča omogoča kmetovanje in popolno samooskrbo. Če iščete kmetijo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas.....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-297 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj posest z starejšo in novejšo hišo. Če iščete hišo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas. Na posesti stojita dve hiši. Starejša hiša je bila grajena leta 1860.....

 
 
 
  Hiša, KOBARID, 89.000 €, 194,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-532 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša dvojček s stanovanjem cca 104 m2 v prvem in drugem nadstropju. Na prvem nadstropju kuhinja z jedilnico, dnevna soba, kopalnica. Na drugem nastropju tri spalnice. V pritličju garaža, kletna shramba, del hiše je gospodarski....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 145.000 €, 194,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-512 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem naselju na desnem bregu Drave na Ptuju, prodamo starejšo, vzdrževano hišo z delavnico, oboje zgrajeno leta 1962, nazadnje obnovljeno 1998. Hiša meri skupno 89,6 m2, razdeljeno na pritličje in mansardo, klasičen....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Hiša, JURJEVICA, 163.000 €, 194,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

194 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 2023, 1.338 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 163.000,00 EUR Jurjevica pri Ribnici, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše s kmetijskim objektom-objektom za spravilo pridelka (skedenj) in pripadajočim zemljiščem. OBJEKTI: Stanovanjska....

 
 
 
  Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 55.000 €, 193,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

193 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 3.559 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Posredujem pri prodaji slikovitega posestva, ki meri 3559 m2. Obe parceli, ki sta njegov sestavni del, sta gradbeni. Na posestvu so tudii hiša v izmeri 193 m2 in gospodarski poslopji v izmeri 123....

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 150.000 €, 227,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Prekmurje – Lendava, zgrajena l. 1974, K+P; neto tlorisna površina 277,40 m2, od tega urejen lokal 113,20 m2, velbana klet 15,80 m2, garaža 18,00 m2 in nedokončani bivalni prostori 148,40 m2 s pripadajočimi zemljišči v skupni velikosti 9.054,00 m2. Cena: 150.000 EUR.....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 185.000 € na 180.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 185.000 €
12.03.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.719 m2 zemljišča, K+P+1, Naprodaj stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodaja se stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju. Stavba se nahaja na zemljišču velikem 1719....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 
  Hiša, HUDAJUŽNA, 140.000 €, 192,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2025.,

www.indomio.si

192,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2024, 129 m2 zemljišča, K+P+1+M/K+P+1+M, prek kratkim obnovljena hiša v Baški grapi, kuhinja, dnevna soba, 4 spalnice, kopalnica, primerna tako za stalno bivanje kot za počitniško oddajanje, z vodo in elektriko, ogrevanje je peč....

 
 
 
  Hiša, VAVTA VAS, 169.000 €, 192,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

192,8 m2, dvojček, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2012, 131 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Vavta vas 42 – prenovljena hiša, dvojček, z vrtom V Vavti vasi pri Straži posredujemo pri prodaji polovice hiše – dvojčka, zgrajenega leta 1980, ki je bil med letoma 2012 in 2014....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 179.000 €, 191,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.indomio.si

191 m2, samostojna, zgrajena l. 1875, adaptirana l. 2023, 118 m2 zemljišča, odlična priložnost za investicijo ali bivanje v naravimožnost ureditve 3 enothiša na lepi sončni lokaciji sredi vasi v bližini soče, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Naprodaj je hiša, ki se nahaja v središču....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 156.000 €, 191,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

191,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2014, 695 m2 zemljišča, Hiša s pridihom domačnosti - Laško - Reka, prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše v naselju Reka, ki je od centra Laškega oddaljeno cca 6 km. Nepremičnina se nahaja na lepo osončeni legi,....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 25.000 €, 230,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na zelo lepi lokaciji v bližin centra, do Ljubljane cca 15 min, od AC 700m .

 
 
 
  Hiša, GORENJA VAS, 159.000 €, 190,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371007-4 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gorenji vasi pri Kanalu ob Soči je naprodaj samostojna hiša s 190 m2 bivalne površine. V osrednjem delu pritličja se nahajata hodnik in kopalnica (WC je ločen). V južnem krilu je svetla dnevna soba, ki je preko jedilnice povezana....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 198.000 €, 190,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

190 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2015, P/M, pragersko 5 s stanovanje prodamo, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Na Pragerskem prodamo delno opremljeno 5 sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju in mansardi večstanovanjskega objekta. Velikost stanovanja po GURS-u....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 149.000 € na 159.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, DOLENJE PRI JELŠANAH, 159.000 €, 230,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.06.2025 - 169.000 €
15.08.2025 - 149.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

230 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1984, 1.072 m2 zemljišča, P+1, Prodamo dvostanovanjsko hišo v naselju Dolenje pri Jelšanah. Hiša ima tlorisne površine 115 m2, na parceli 1072 m2. Na parceli je zgrajena kot samostojni objekt tudi garaža v izmeri 100 m2. Nepremičnine so locirane....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 55.000 €, 230,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2023.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1985, 435 m2 zemljišča, P+1, Ekskluzivna ponudba. Samostojna hiša z gospodarskim poslopjem v vasi Zarečje čaka na novega lastnika. Parcela v velikosti 435 m2 ter nepremičnine v izmeri 230 m2. Hiša ima obnovljeno streho iz leta 1985....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 150.000 €, 190,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

190 m2, samostojna, zgrajena l. 1670, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Na edinstveni lokaciji, v centru Slovenskih Konjic, ekskluzivno prodamo v celoti zazidljivo parcelo, na kateri stoji, večja, starejša hiša, ki bi lahko bila primerna za različno uporabo (kot....

 
 
 
  Hiša, TURNIŠČE, 105.000 €, 230,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1979, 1.014 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Prodamo hišo z gospodarskim poslopjem in zemljiščem - Gomilica, občina Turnišče. V naselju Gomilica (občina Turnišče) je naprodaj prostorna stanovanjska hiša s pripadajočim gospodarskim poslopjem....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 180.000 € na 189.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, ŠMARTNO OB PAKI, 189.000 €, 230,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 180.000 €
05.05.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 1.450 m2 zemljišča, K+P+M, Kombinacija mirnega podeželskega okolja in lepe razgledne lege, ki je zelo privlačna za vse, ki iščete stik z naravo, a hkrati dostopnost do osnovne infrastrukture, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Hiša s skupno površino....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ, 139.000 €, 189,70 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.tikida.si

Na prelepem Goričkem, natančneje v vasi Sv.Jurij prodamo stanovanjsko hišo velikosti 189,7 m2. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-70 (od skupaj 70)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!