• GoHome Professional
slovenija do 220000 eur 110 m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • slovenija do 220000 eur 110 m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija do 220000 eur 110 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "slovenija do 220000 eur 110 m2 čim manjše" je bilo najdenih 125 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.219 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 120 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 200000 eur (malo cenejši)
    • 230000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, POSTOJNA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLANINA 114 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2010, M/M, Planina pri Postojni - prodamo 4, 5 sobno stanovanje v mansardi. V večstanovanjski hiši. Centralna kurjava na olje. Priključki: Elektrika, voda vse skupaj je lastno. Stanovanje se prodaja opremljeno, ali po dogovoru.....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-510 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1958, naprodaj prijetno, zelo svetlo 3 - sobno stanovanje, skupne izmere 114,30 m2, zelo funkcionalne razporeditve z dvema balkonoma. Stanovanje je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 185.000 €, 114,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

114 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1993, P/2 nad., Prodamo gostinski lokal velikosti 65 m2 + terasa velikosti 49 m2 v centru Sežane v bližini šol, kulturnega doma in centra Sežane. Lokal je zgrajen 1993. Lokal je kvalitetno opremljen, primeren za gostinsko dejavnost ali slaščičarno.....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 100.000 €, 114,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

114,5 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1910, adaptiran l. 1980, 646 m2 zemljišča, pritličje, Poslovna priložnost v središču Majšperka - objekt z zgodovino in potencialom, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v samem središču Majšperka, na frekventni in lahko....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 200.000 €, 114,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

114,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1999, 2/2 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR PRODAMO, DELNO OPREMLJENI POSLOVNI PROSTOR Na iskani lokaciji v industrijski coni Trzin je na voljo poslovni prostor v velikosti 114,3 m2 neto površine (uporabna površina: 95,3 m2 + skupni komunikacijski....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.nesta.si

GRADIŠČE PRI LITIJI - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 114.400 €, 115,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni parceli (1150m) ob vzdrževani lokalni cesti sredi vinorodne pokrajine kozjanskega parka prodam novozgrajeno hišo navdahnjeno s krajinsko arhitekturo.V pritličju kopalnica( tuš/wc), povsem opremljena nova kuhinja in dnevni prostor s kaminom .Vse v objektu je povsem novo.Pošljite....

 
 
 
  Hiša, GALICIJA, 204.000 €, 115,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-72 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA hiša GALICIJA, Celje / Žalec Celje / Žalec - GALICIJA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 115,40 m2, velikost parcele 778m2), leto izdelave 1993. Hiša GALICIJA in pripadajoča posest (vrt, sadno drevje)....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 130.000 €, 115,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, bivalen, zgrajen l. 2000, 541 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Vikend na sončni in razgledni lokaciji. Bližina Dolenjskih Toplic in smučišča Bela – Gače. Notranjost je v celoti opremljena in takoj vseljiva. Možno bivanje. Pred objektom je prostoren nadstrešek....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 220.000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

115 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2016, 168 m2 zemljišča, P/2 nad., prostorno stanovanje v tri stanovanjski hiši, na dobro prometno dostopni lokaciji, z veliko pokrito teraso in zemljiščem, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Lokacija: na mirni, prometno dobro dostopni lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, TRNOVSKA VAS, 225.000 €, 115,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

115,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2023, 1.569 m2 zemljišča, K+P+M, Obnovljena hiša s krasnim razgledom, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Samostojna hiša na Bišečkem vrhu je na prodaj! Hiška se nahaja v prijetni, mirni okolici, v mirni ulici s prijaznimi sosedi. Hiša,....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE PRI LITIJI, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, zidan, zgrajen l. 1979, 35.018 m2 zemljišča, K+P+M, Na sončnem pobočju, na koncu manjšega vikend naselja z asfaltnim dostopom do 100 m pred vikendom, naprej je lastna položna pot, prodamo prostoren zidan vikend v treh etažah z 3,5 ha zemljišča, pretežno gozda, vkend ima električni....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 145.000 €, 116,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1041 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja v naselju Gabernik v bližini Juršincev. Zgrajena je bila leta 1999 in ima 115,50 m2 bivalne površine. V pritličju, kamor se lahko vstopa skozi 2 vhoda (spredaj in zadaj), se nahaja večja jedilnica, dnevni prostor,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-623 Ogled oglasa na strani ponudnika Boršt, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1902, obnovljeno 1975 (fasada), 1995 ( streha, okna), z uporabno površino 76,4m2, neto tlorisno površino 115,9m2, gospodarsko poslopje, zgrajeno 1888, obnovljeno 1930 ( streha), 1995 ( okna)....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 116,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-495 Ogled oglasa na strani ponudnika V prvem nadstropju poslovno - stanovanjskega objekta mestnega jedra Ptuja, zgrajenem leta 1996, prodamo svetlo 4,5-sobno stanovanje, skupne kvadrature 116,3 m2, z balkonom in kletjo, zelo dobro funkcionalno efektivne razporeditve.....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, DIVAČA, 165.000 €, 116,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2024.,

www.indomio.si

116 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1993, 117 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO STAREJŠO HIŠO V MIRNI VASICI! Na Barki, blizu mesta Divače prodamo starejšo, vendar lepo ohranjeno hišo. Hiša je umeščena v center vasi, vendar ne daleč stran so lepe....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 165.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOGATEC, 165.000 €, 117,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2024 - 180.000 €
31.01.2025 - 170.000 €
22.04.2026 - 165.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

117 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2016, 824 m2 zemljišča, 2/3 nad., shramba, parkirišče, IR paneli, centralna peč na olje, radiatorji, kaminska peč, električni pretočni bojler za toplo vodo, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo stanovanje v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 170.000 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 125.000 € na 145.000 € z dne 17.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, GABROVKA, 145.000 €, 117,75 m2 cca 1230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.02.2026 - 125.000 €
17.02.2026 - 145.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.hisanepremicnine.si

GABROVKA, 117,7o m2, hiš a L. 1905, zadnja obnova 1985, gospodarski objekt 62,oo m2, na zemljišču 24.126,oo m2 , od tega zazidljivo cca 7.000,oo m2 , dvorišče, parkirna mesta, zelenica, sadovnjak, zelenjavni vrt, njive, travniki, gozd, itd …, na obrobju mirnega naselja, v neposredni....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 69.700 €, 118,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-239 Ogled oglasa na strani ponudnika ČEMŠENIK HIŠA 118,00 M2 + POSEST 55,034 M2 Posredujemo pri prodaji hiše + 2 x kmetijski objekt ter posesti v velikosti 55.034 m2 v Čemšeniku. Hiša zgrajena leta 1996 je priključena na lastno vodo, elektriko ter ima urejen dostop....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 213.480 €, 118,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

118,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2006, pritličje, prodamo. Cena: 1.800,00 EUR/m2 IZLOŽBA! PRODAMO POSLOVNI PROSTOR, 118,6 m², l. 2006. ODLIČNA LOKACIJA V MARIBORU! Na vidni in dostopni lokaciji v centru Maribora prodamo svetel in funkcionalno urejen poslovni prostor, ki se....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMIHEL POD NANOSOM, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

118,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1889, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Pozdravljeni, naprodaj je podstrešni prostor (mansarda), ki se nahaja v vznožju Nanosa v vasici Šmihel pod Nanosom. Prostor se nahaja v središču vasi v lepo urejeni večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1889. Na stavbi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 83.090 €, 118,70 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

Na izjemno dostopni in frekventni lokaciji na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor v skupni velikosti 118,7 m² , kateremu pripadajo tudi 4 nadkrita parkirna mesta . .

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-421 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubstavi, razvejanem gričevnatem naselju občine Videm, prodamo večjo posest, ki skupaj meri kar 104.915 m2 zemljišča, od tega je kar dobrih 5,6 ha mešanega gozda, razpršenega v več delih, dobre 4,7 ha je kmetijskih površin,....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 68.900 €, 119,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

119,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, 22.546 m2 zemljišča, P+M, Stara Kmetija Ljubno ob Savinji, prodamo. Cena: cca 68.900,00 EUR Prodaja stare kmetije na idilični lokaciji Ljubno ob Savinji Iščete miren kotiček v naravi, kjer se zgodovina prepleta z neokrnjeno lepoto Savinjske....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 130.000 €, 119,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

119,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2024, 345 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se hiša na sončni lokaciji ob gozdu. Lokacija je le nekaj minut od samega centra mesta Celje, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 59.000 €, 120,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V bližini vrtec, šola, trgovina, gostilna, pošta, cerkev, asfaltni dostop .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kupim hiso samostojno ali atrijsko ali vrstno nad 100m2, moznost adaptacije .

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 170.000 €, 120,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost hiše je13x8m2 je vsa podkletena 100m2 ki jih je možno urediti v stanovanje 120m2 bivalnih površin.Hiša ima vse priključke-kabeljska telefon interdet tudi dvojni vodovod in dvojno centralno ogrevanje-kurjave je za celo sezono.Na parceli je še možnosr gradnje.Poatavljena je....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KUPIM HIŠO NA GORENJSKEM – MEDVODE, ŠK.LOKA, KRANJ, RADOVLJICA Z BLIŽNJO OKOLICO. ZAŽELENA KVADRATURA STANOVANJSKEGA DELA OD 100 – 135 M2, VELIKOST PARCELE VSAJ 450 M2 , VSI KOMUNALNI PRIKLJUČKI. MOŽNA MENJAVA ZA ENOSOBNO STANOVANJE V ŠKOFJI LOKI, Z NAŠIM DOPLAČILOM. HIŠA JE LAHKO....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 30.000 €, 120,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Potrebno uređenje, novo krovište (2010.g), priključci struja, voda .

 
 
 
  Hiša, ROGATEC, 220.000 €, 120,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2020, 895 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Družinska hiša v Trličnem, Rogatec Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Trlično, Rogatec, je na voljo prostorna družinska hiša, ki stoji na zemljišču velikosti 895 m². Hiša,....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.901 m2 zemljišča, ruševina v Velikem Brdu na 1500 m2 zazidalne parcele, prodamo. Cena: cca 32.000,00 EUR Na izredni lokaciji v centru vasi Veliko brdo prodamo ruševino na cca. 1900m2 zazidalne parcele. Prodajajo se parcele št.:780, 1869, 659/87,....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2024.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.610 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v III. gradbeni fazi (pozidano, pokrita streha). Velikost parcele je 1.610,00 m2. Velikost hiše cca 120,00 m2. Zasnova: pritličje+ nadstropje....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 195.000 €, 120,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.08.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor, Ljubljana okolica - Domžale, zgrajeno l. 1982, pritličje + medetaža, skupna površina 120,00 m2 , od tega lokal/prodajalna 50,00 m2, nerazporejen prostor 22,00 m2 + obstoječa medetaža cca 47,20 m2. Cena: 195.000,00 EUR. Na odlični in frekventni lokaciji v Domžalah....