• GoHome Professional
slovenija do 240000 eur 110 m2 adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • slovenija do 240000 eur 110 m2 adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija do 240000 eur 110 m2 adaptirano

  • Za iskalni niz "slovenija do 240000 eur 110 m2 adaptirano" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.835 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 120 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 220000 eur (malo cenejši)
    • 250000 eur (malo dražje)
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 111,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.indomio.si

111,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 1996, 2/2 nad., z altano v strogem centru, tik ob parku in 20m do Punte in plaže, prodamo. Cena: cca 250.000,00 EUR Stanovanje v etažno razdeljeni dvostanovanjski hiši zajema del pritličja, celotno 2. in 3. nadstropje ter visoko mansardo....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1. nad., posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'slovenija do 240000 eur 110 m2 adaptirano'
95.000 €
220.000 €
255.000 €
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 255.000 €, 115,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Na žago , prodamo prenovljeno štirisobno stanovanje, v skupni izmeri 115,20 m2 , v I. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954 . Stanovanje obsega: hodnik, kuhinjo z jedilnico, dnevna soba, tri sobe, kopalnica in ločen WC. Stanovanje je bilo popolnoma adaptirano....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 170.000 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 223.000 €, 103,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

103 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2002, 340 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 223.000,00 EUR PRODAMO PRITLIČNO STANOVANJE Z VELIKIM VRTOM – NOVO MESTO Na izjemni in iskani lokaciji v Novem mestu prodamo prostorno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 165.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOGATEC, 165.000 €, 117,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2024 - 180.000 €
31.01.2025 - 170.000 €
22.04.2026 - 165.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

117 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2016, 824 m2 zemljišča, 2/3 nad., shramba, parkirišče, IR paneli, centralna peč na olje, radiatorji, kaminska peč, električni pretočni bojler za toplo vodo, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo stanovanje v 2.....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

102 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2023, pritličje, V mirnem delu Miklavža na Dravskem polju prodamo stanovanje v hiši z velikim atrije oz. vrtom, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v pritličnem delu stavbe in meri 102m2. Stanovanju pripada tudi atrij....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 159.900 €, 101,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

101,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1943, adaptirano l. 2006, 1/1 nad., prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Na Vičavi, strateško izjemno lepi, eni najbolj zaželenih lokacij v mestu Ptuj, prodamo 4-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, znane kot ene od vil z letnico gradnje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, V Piranu prodamo prostorno 2-sobno stanovanje za obnovo z veliko zunanje površine (vrt, atrij, terasa), dostopna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Piranu prodamo zanimivo 2-sobno stanovanje za....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

100 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1936, adaptirano l. 2018, 3/3 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in prostornega 3-sobnega dupleks stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe z osmimi stanovanji in nudi prijetno bivanje....

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

120 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2000, P/3 nad., prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V naselju Hraše - Lesce se prodaja 4-sobno stanovanje 120 m2 v pritličju 3-stanovanjske etažirane hiše. Stanovanje je obnavljano in vzdrževano. Možna uporaba vrta. Hiša se nahaja v mirnem....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 190.000 € na 189.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 189.000 €, 100,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 203.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
14.04.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Opremljeno trosobno stanovanje v pritličju, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!