• GoHome Professional
slovenija do 240000 eur 120 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • slovenija do 240000 eur 120 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija do 240000 eur 120 m2

  • Za iskalni niz "slovenija do 240000 eur 120 m2" je bilo najdenih 156 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.279 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manjši)
    • 130 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 220000 eur (malo cenejši)
    • 250000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LITIJA, 82.160 €, 130,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Tenetiše, le 2,5 km od središča Litije je naprodaj manjša hiša z zemljiščem. Če želite živeti v bližini mesta, nedaleč od vsega kar potrebujete za visoko kvaliteto bivanja, je to nepremičnina za vas! Objekt je enostanovanjska....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 95.000 €, 130,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

brez dodatnih vlaganj, vzdrževana .

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 150.000 €, 130,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiška se nahaja na lepi lokaciji z pogledom na dolino reke krke. adsl, centralno ogrevanje, kaminska peč, lep zimski vrt .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-526 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša potrebna temeljite prenove s hlevom, senikom in kajžo. Sončna lokacija nad Podbrdom v vasi Trtnik, odprt pogled, dvorišče, vrt. Priklopljena na vaški vodovod in elektriko. Zanimiv projekt. Brez provizije! Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Neposredna bližina vrtca, šole, trgovine, avt. bus. postaje LPP, lekarne,... .

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj je zgornja etaža dvoetažne hiše, ki se sestoji iz dveh stanovanj in velikega poslovnega prostora primernega za obrtno dejavnost. LINK: http://prodamohisacrnikal.netau.net Stanovanji sta bivalni, urejeni in takoj vseljivi. Hiša leži na sončni strani, okolica je zelo mirna....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 185.000 €, 130,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji posesti, v skupni velikosti 37.180 m2, od tega je 2.031 m2 zazidljive površine. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna, očiščena in primerno osončena, zato je idealna za....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

130,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1938, 2/2 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR REDKOST V PONUDBI - meščansko stanovanje na izjemni lokaciji ! Na odlični lokaciji v CENTRU MESTA se prodaja stanovanje, ki obsega CELOTNO ETAŽO in ima izjemen pogled na reko Krko in Kapitelj. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, DIVAČA, 120.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2025.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 301 m2 zemljišča, prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130 m2 na parceli velikosti 301 m2, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodaja se gospodarski objekt v starem delu naselja Divača tlorisne velikosti 130....

 
 
 
  Hiša, RADENCI, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2025.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2017, 435 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR PRILOŽNOST ZA SANJSKO BIVANJE V RADENCIH! Iščete popoln dom v mirnem in zelenem okolju a hkrati v neposredni bližini centra Radenc? Ta izjemna hiša v Radencih je prava izbira....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 119.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.413 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Stanovanjska hiša z gostinskim lokalom – v GURS evidencah je razvidno, da je evidentirano kot stanovanjska stavba z enim stanovanjem. Stavba je po projektu zasnovana v dveh etažah (P+M), od....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 130.000 €, 110,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

100 m2, živilska trgovina, s prehrano, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2000, P/2 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V centru Kranja na Tavčarjevi ulici se prodaja gostinsko-trgovski lokal v pritličju poslovne stavbe na frekventni lokaciji. .

 
 
 
  Hiša, SVETA TROJICA, 146.000 €, 130,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

130,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1980, 14.730 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško v kraju Sveta Trojica v Slovenskih goricah, ki ponuja posebno priložnost za udobno bivanje ali kot investicijo v osrčju tega prijetnega naselja, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 220.000 €, 130,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 716 m2 zemljišča, K+P+M, V mirnem naselju Muhaber, le 3 km iz centra Novega mesta, prodamo samostojno hišo z dodatnim gospodarskim objektom in garažami. Nepremičnina nudi možnosti za bivanje, opravljanje dejavnosti ali investicijo, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA VOLIČINA, 199.900 €, 130,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

130,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2025, 11,41 m2 zemljišča, K+P, Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu - mir, zasebnost in čar podeželja, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu – mir, zasebnost in čar podeželja! Pozdravljeni,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2022.,

www.indomio.si

110 m2, pisarna, zgrajena l. 2005, 1/3 nad., po meri opremljene pisarne (sprejemnica in štiri pisarne) v 1. nad. novejše poslovne stavbe na frekventni lokaciji, vsi priklopi in komunikacije zagotovljene, dvigalo, parking, možna takojšnja vselitev, možnost najema, prodamo. Cena: 220.000,00....

 
 
 
  Hiša, MALI CIRNIK PRI ŠENTJANŽU, 95.000 €, 130,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

130,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 23.593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR HIŠA S POSLOPJEM IN 23.593 m² ZEMLJIŠČA – MALI CIRNIK PRI ŠENTRUPERTU Na mirni in sončni lokaciji v Malem Cirniku pri Šentrupertu prodamo starejšo hišo z gospodarskim poslopjem ter 23.593....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 134.900 €, 130,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

130,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2024, 326 m2 zemljišča, K+P+M, Prodamo stanovanji v dvostanovanjski stavbi s parcelo in teraso z razgledom na Ruše - idealna priložnost za bivanje in oddajanje, prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Prodamo stanovanji v dvostanovanjski....

 
 
 
  Hiša, GORNJI LAKOŠ, 139.900 €, 110,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2010, 1.862 m2 zemljišča, K+P, Prodamo vzdrževano, suho pritlično hišo (110,8 m2) z gospodarskim poslopjem (148 m2) na mirni lokaciji v Gornjem Lakošu. 1.862 m2 ograjeno zemljišče, bližina avtoceste in tromeje. Idealno za bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 110.000 €, 109,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-328 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prikupni lokaciji blizu centra Zgornje Velke prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo ali bivalni vikend, zgrajeno leta 1986. Hiša po podatkih GURS meri 109,0 m2 neto tlorisne površine. Ob hiši je manjša lesena vrtna....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 225.000 €, 131,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-388 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam privlačno hišo, ki se nahaja le korak stran od centra Rogaške Slatine. Zgrajena leta 2007, se nahaja na mirni lokaciji. S svojo neto tlorisno površino 141 m2 in 131 m2 uporabne površine vam nudi obilico prostora....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, MAKOLE, 90.000 €, 109,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

109 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2007, 472 m2 zemljišča, V samem središču Makol je naprodaj poslovno-stanovanjska stavba z veliko potenciala. V pritličju se nahaja poslovni prostor, kjer je prej delovala lekarna - primeren za različne storitvene ali trgovske dejavnosti.....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 144.800 €, 108,70 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-73 Ogled oglasa na strani ponudnika NAPRODAJ je starejša hiša z dvoriščem v Rodiku, le 5 km stran od Kozine. Hiša je zgrajena leta 1800, delno adaptirana 2005. Neto tlorisna površina hiše znaša 108,7 m2, neto tlorisna površina garaže pa znaša 51 m2. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Hiša, TREBNJE, 250.000 €, 131,55 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE - Čatež, 131,5o m2, hiša l. 1992 in brunarica 41,4o m2, l. 1990, z urejenim dvoriščem – parkirna mesta, zelenica, zelenjavni vrt , sadovnjak, na zemljišču 3.871,oo m2 . Hiša je na vrhunski lokaciji , z funkcionalno razporeditvijo prostorov ( v pritličju, 1. nad. in mansardi....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-156 (od skupaj 158)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.