• GoHome Professional
slovenija kvalitetno zadnjih 7 dni 70 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • slovenija kvalitetno zadnjih 7 dni 70 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija kvalitetno zadnjih 7 dni 70 m2

  • Za iskalni niz "slovenija kvalitetno zadnjih 7 dni 70 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 388.000 €, 71,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

71,56 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2004, 3/3 nad., Kamnik, Knafličev prehod, stanovanje in dve parkirni mesti, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Naprodaj je sončno 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 71 m². Stanovanju pripada še klet s površino 3,7 m² ter dve parkirni mesti v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1934, visoko pritličje, Na ulici Pariške komune v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in zelo prostornega 2,5-sobnega stanovanja. Nahaja se v visokem pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta 1934, ki s svojo arhitekturo ohranja prijeten....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 218.000 €, 65,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

65 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1985, funkcionalno razporejeno stanovanje, v uporabi 3. sobno v I. nadstropju stanovanjskega bloka. Dnevna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z jedilnico, večja spalnica z francoskim oknom, otroška soba, kopalnica/WC, priročna shramba, hodnik, klet.....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • slovenija zadnjih 7 dni 70 m2 (16)
  • slovenija kvalitetno 70 m2 (13)
  • slovenija kvalitetno zadnjih 7 dni (4)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.