• GoHome Professional
slovenija nazadnje objavljeni oglasi kvalitetno do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • slovenija nazadnje objavljeni oglasi kvalitetno do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija nazadnje objavljeni oglasi kvalitetno do 100 m2

  • Za iskalni niz "slovenija nazadnje objavljeni oglasi kvalitetno do 100 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 100 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, GORICA, 265.000 €, 98,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-88 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji 4 sobnega stanovanja v centru Gorice (I). Stanovanje je del novejše poslovno-stanovanjske zgradbe, vhod in dvigalo si deli le s štirimi stanovanji. Stanovanju stanovanjske površine 98m2....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Hiša, BANOVCI, 256.000 €, 96,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska – Banovci, novogradnja – predvidena vselitev ob koncu leta 2026, P + 1, skupna površina hiše 96,41 m2, terasa 6,00 m2, pripadajoče zemljišče 400,00 m2. Cena: 256.000 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA UREDITVE ZUNANJOSTI IN NOTRANJOSTI OBJEKTA.....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 458.438 €, 94,50 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2022.,

www.nepremicnine-smuk.com

Nov apartma v izmeri 94,50 m 2 z lastnim parkiriščem v centru Kranjske Gore v popolnoma prenovljenem apartmajskem objektu NORDIC HOUSE KRANJSKA GORA – PRODAMO OBJEKT IMA PRAVNOMOČNO UPORABNO DOVOLJENJE APARTMA IMA MOŽNOST TURISTIČNEGA ODDAJANJA V centru Kranjske Gore prodamo popolnoma....

 
 
 
  Hiša, BUKOVJE PRI SLIVNICI, 240.000 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2024.,

www.indomio.si

101,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2005, 40.847 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša s pomožnim objektom, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše, posesti. Če iščete nepremičnino za bivanje na odlični lokaciji, v mirnem okolju z možnostjo samooskrbe....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 510.000 €, 90,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

90,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 510.000,00 EUR 3 - SOBNO STANOVANJE V BLIŽINI KOSEŠKEGA BAJERJA / MOSTEC V objektu zgrajenem leta 2001 na izjemno praktični lokaciji v bližini celotne infrastrukture prodamo kvalitetno 3 – sobno stanovanje Prvo nadstropje,....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
  Hiša, VISOKO, 279.000 €, 85,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2004, 2.101 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na idilični lokacij ob gozdu, v neposredni bližini Ljubljane, v mirnem in urejenem naselju Visoko, v občini Ig, prodamo hišo v skupni izmeri 85 m2 neto tlorisne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 242.030 €, 84,60 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, vila blok, zelo kvalitetna gradnja.stanovanju pripada še 10m2 atrija. stanovanje je primerno za invalide. stanovanje se nahaja v bližini obvoznice , waldortske šole, vrtca, pošte trgovine.mestni toplovod (ck) , kolesarnica , videofon , pripravljena inštalacija za klimo,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • slovenija kvalitetno do 100 m2 (37)
  • slovenija nazadnje objavljeni oglasi do 100 m2 (27)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.