• GoHome Professional
slovenija zadnjih 14 dni čim manjše 140 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • slovenija zadnjih 14 dni čim manjše 140 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija zadnjih 14 dni čim manjše 140 m2

  • Za iskalni niz "slovenija zadnjih 14 dni čim manjše 140 m2" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.110 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manjši)
    • 150 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 
  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 459.000 €, 130,00 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

130,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., Posredujemo pri prodaji atraktivnega dvoetažnega stanovanja na odlični lokaciji v bližini centra mesta in parka Tivoli. Stanovanje se nahaja v pritličju in 1 nadstropju obnovljene večstanovanjske hiše. V pritličju je dnevno bivalni del....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'slovenija zadnjih 14 dni čim manjše 140 m2'
565.000 €
149.000 €
199.000 €
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Hiša, DREŠINJA VAS, 315.000 €, 134,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2024, 520 m2 zemljišča, P+1+2, Posredujem pri prodaji delno obnovljene stanovanjske hiše v naselju Drešinja vas . Hiša je neto tlorisne površine 134 m2 in ima v pritličnem delu garažo, kurilnico in klet, v prvi medetaži je vhod z....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 120.000 €, 141,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

141,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, Starejša samostojna hiša v okolici Rogaške Slatine na mirni, sončni lokaciji. Obsega pritličje in nadstropje ter je potrebna prenove. Na parceli cca. 4.500 m2 se nahaja tudi pomožni kmetijski objekt. Veliko zasebnosti in prostora za vrt ali....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA, 300.000 €, 145,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

145 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Za oddajo je na voljo samostojna hiša na Jezeru pri Brezovici Prodamo samostojno hišo na odlični lokaciji v Jezeru. Hiša je bila zgrajena leta 1700 in ima del hiše trenutno urejen za bivanje ter oddajo delavcem. Objekt....

 
 
 
  Hiša, DORNAVA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

146,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1872, 4.034 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR V razvejanem naselju Prlekije na Polenšaku, v samem krajevnem jedru poleg cerkve in gostilne prodamo starejšo hišo K+P+M, potrebno popolne obnove. Ponaša se z letnico izgradnje 1872, skupne....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 380.000 €, 150,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, vrstna, zgrajena l. 1980, 400 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Na izjemno priljubljeni lokaciji v Zgornjem Radvanju, tik pod Pohorjem, se nahaja lepo urejena in vseljiva vrstna hiša, ki ponuja popolno ravnovesje med mestnim udobjem in bližino narave. Lokacija je....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 240.000 €, 150,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

150 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2017, 3.818 m2 zemljišča, P+M, Prenovljena zidanica, preurejena v samostojno hišo nad Sevnico, ponuja 150 m2 bivalne površine in 3.818 m2 zemljišča. Adaptirana leta 2017, obsega svetlo dnevno sobo s kaminom, kuhinjo, kopalnico ter....

 
 
 
  Hiša, ČRNA VAS, 569.000 €, 150,00 m2 cca 3790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, dvojček, zgrajen l. 2006, 283 m2 zemljišča, P+1+M, Družinska hiša na zaželjeni lokaciji, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR V Črni Vasi na odlični lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stanovanjska hiša je bila zgrajena leta 2006 in po podatkih GURS-a....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

151,3 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2000, 1/1 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega 4,5 sobnega stanovanja v hiši na mirni lokaciji. Stanovanje je sestavljeno iz vstopnega hodnika s stopniščem, velike dnevne sobe z izhodom....

 
 
 
  Hiša, MARKOVŠČINA, 230.000 €, 151,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

151 m2, samostojna, zgrajena l. 1901, 68.161 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba in enkratna priložnost za nakup idiličnega posestva v Kozini – Markovščini Razkošna zgodovinska hiša s 68.161 m² gozdnih in kmetijskih zemljišč ter neprecenljivim potencialom,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 470.000 €, 152,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

152,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, 144 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Na odlični in mirni lokaciji na Ježici, v bližini Ruskega carja, prodamo vrstno hišo, ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 144 m². Hiša obsega tri etaže (P+N+M) in je bila leta....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!