Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "slovenija zadnjih 14 dni 130 m2 adaptirano" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.968 €/m2
Omeji iskanje
07.05.2026.,
www.indomio.si
126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 112 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 248.000,00 EUR PENTHOUSE Z GARAZO IN VRTOM – DOBROVA Kjer se udobje zlije z naravo - vstopite v svojo oazo miru! Predstavljamo vam redkost na trgu – prostoren penthouse z lastnim vrtom,....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si