• GoHome Professional
slovenija zadnjih 14 dni najceneje 230 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • slovenija zadnjih 14 dni najceneje 230 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija zadnjih 14 dni najceneje 230 m2

  • Za iskalni niz "slovenija zadnjih 14 dni najceneje 230 m2" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.906 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manjši)
    • 240 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 200000 eur (povprečna cena)
    • do 250000 eur
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 159.000 € na 155.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PLANINA PRI SEVNICI, 155.000 €, 248,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 159.000 €
12.05.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

248,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, 959 m2 zemljišča, prodaja - prostrana in večnamenska samostojna hiša v planini pri sevnici, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Prodamo zanimivo samostojno hišo s številnimi možnostmi uporabe, ki se nahaja v Planini pri Sevnici....

 
 
 
  Hiša, PLANINA PRI SEVNICI, 159.000 €, 248,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

248,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, 959 m2 zemljišča, prodaja - prostrana in večnamenska samostojna hiša v planini pri sevnici, prodamo. Cena: do cca 159.000,00 EUR Prodamo zanimivo samostojno hišo s številnimi možnostmi uporabe, ki se nahaja v Planini....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 180.000 €, 239,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

239,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 11.835 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, veliko kmetijsko zemljišče, pomožni objekt, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Samostojna hiša; Zgornja Ščavnica 11: Prodamo vzdrževano samostojno hišo, ki se nahaja na mirni lokaciji, in sicer v Zg. Ščavnici.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'slovenija zadnjih 14 dni najceneje 230 m2'
195.000 €
215.000 €
219.000 €
  Hiša, DOL PRI HRASTNIKU, 188.000 €, 237,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

237,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 1.814 m2 zemljišča, V mirnem in urejenem naselju Dol pri Hrastniku v občini Hrastnik posredujemo pri prodaji prostorne in opremljene družinske hiše skupne velikosti 237,4 m2, v kateri sta dve ločeni stanovanji z lastnima vhodoma. Hiši pripadajo....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 215.000 €, 249,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.halodom.com

Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna hiša, ki združuje urbano udobje z občutkom zasebnosti in zelenja. .

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 258.000 €, 243,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

243 m2, samostojna, zgrajena l. 1910, adaptirana l. 1974, 1.354 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 258.000,00 EUR Samostojna hiša v Brlogu pri Velikih Laščah Hiša v objemu narave – mir, prostor in domačnost Hiša obsega 243 m² neto tlorisne površine, od tega 180 m² bivalne površine Na mirni....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 214,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

214,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2022, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, z veseljem vam predstavljam izjemno samostojno hišo, ki ni le nepremičnina, temveč prostor, kjer se ustvarjajo zgodbe, mir in občutek pravega doma, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Pozdravljeni, z....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,20 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na sončni lokaciji prodamo moderno samostojno hišo v 4. gradbeni fazi z bruto tlorisno površino stavbe 212,1 m2 in 360 m2 površine zemljišča. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Sostro, 475.000 €, 227,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

227,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 897 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne stanovanjske hiše v Sostrem, ki se nahaja na veliki parceli (897 m2), v naselju, blizu šole in trgovine ter vse ostale potrebne infrastrukture. Od avtobusnega postajališča je oddaljena cca....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 479.000 €, 243,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

243 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 513 m2 zemljišča, P+M, Prostorna in takoj vseljiva stnovanjska hiša, ki ponuja veliko udobja za celotno družino, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR Hiša v Vrbju: 243 m² tišine, prostora in že urejenega življenja. Večina nepremičninskih oglasov vas....

 
 
 
  Hiša, VODICE, 517.000 €, 240,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.inf-ing.si

V Vodicah se prodaja samostojna hiša 240 m², zgrajena l.1979 in obnavljana l.2004. Stoji na parceli 340 m², možen je dokup še 500 m² zemljišča. Hiša obsega K+P+1+2. Možnost plačila na obroke. Prodajalec vzame v ceno tudi stanovanje. Na zemljišču je vsa potrebna infrastruktura: vodovod,....

 
 
 
  Hiša, SPODNJE PRAPREČE, 528.000 €, 241,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

241,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 545 m2 zemljišča, P+1+M, Posredujemo pri prodaji čudovite enodružinske hiše na mirni, a hkrati dostopni lokaciji v naselju Spodnje Prapreče v občini Lukovica. Hiša se ponaša s sodobno razporeditvijo prostorov, velikim ograjenim zemljiščem in....

 
 
 
  Hiša, LOKOVINA, 529.000 €, 240,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 6.600 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 529.000,00 EUR Dobrna-Lokovina Na izjemni lokaciji, skoraj v samem centru Dobrne, ki je zelo znano slovensko zdravilišče se prodaja prostorna tristanovanjska hiša, ki se nahaja v bližini čudovitega....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 550.000 €, 244,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

244,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, adaptirana l. 2024, 1.402 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Prostorna družinska hiša z ograjenim vrtom in dvema terasama V urejenem naselju v Vojniku je na voljo družinska hiša s parcelo 1.402 m². Hiša ima ograjen vrt in dve pokriti....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 596.400 €, 213,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

213 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2010, 156 m2 zemljišča, P+1+M, malija - obnovljena lepa dvostanovanjska hiša s pogledom na morje143,6 m2 stanovanjske površine na parceli s 156 m2 v popolnoma obnovljeni hiši v prijetnem istrskem stilu z dvema stanovanjema (vsako....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 598.000 €, 215,00 m2 cca 2780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

215 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 616 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 598.000,00 EUR Izjemna družinska hiša v mirnem naselju blizu Grosuplja s čudovitim razgledom Hiša se nahaja na privilegirani lokaciji, kjer uživate v popolnem miru in zasebnosti, hkrati pa ste le 8 minut vožnje....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 648.000 €, 245,00 m2 cca 2650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

245,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, 746 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji kakovostno grajene, opremljene in prostorne družinske hiše na mirni in urejeni lokaciji v Domžalah. Hiša stoji na zemljišču velikosti 746 m2. Nepremičnina obsega 245,2 m2 bruto površine in je razporejena....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 790.000 €, 218,00 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

218 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2013, 639 m2 zemljišča, P+1, Škocjan - Koper; na sončni, mirni lokaciji prodamo samostojno hišo (P+1) velikosti 218 m2 na parceli 639 m2. V pritličju garaža in poslovni prostor, v nadstropju obnovljeno 4-sobno stanovanje (2013) z....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, popolnoma prenovljeno, opremljeno, garaža, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 900.000 €, 248,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2008, 667 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 900.000,00 EUR Sanjski dom v osrčju Kranjske Gore – popolna investicijska priložnost Vabljeni v objem narave, le nekaj korakov od vrveža centra, kjer se udobje prepleta z neokrnjeno naravo.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 21)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!