• GoHome Professional
slovenija zadnjih 14 dni vsaj 200 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • slovenija zadnjih 14 dni vsaj 200 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - slovenija zadnjih 14 dni vsaj 200 m2

  • Za iskalni niz "slovenija zadnjih 14 dni vsaj 200 m2" je bilo najdenih 149 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.016 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 752 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, VELENJE, 385.000 €, 283,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

283,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1988, 498 m2 zemljišča, K+P+1+M/4 nad., prodamo. Cena: 385.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo krajno vrstno hišo na elitni lokaciji v Velenju - Lipa. Odlična in zelo prostorna razporeditev omogoča bivanje dveh družin v dveh ločenih stanovanjskih....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESIČNO, 470.000 €, 291,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026. - 470.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOZJE , Lesično 9, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi zgrajeni leta 1931, dograjeni 1985. Poslovni prostori v izmeri 291,60 m2 se nahajajo v pritličju in nadstropju zgradbe. Poslovni prostori v pritličju so primerni za storitveno dejavnost, skladišče in tudi za....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba - Vila z zgodovino in dušo na prestižni bežigrajski lokaciji. Predstavljamo vam izjemno priložnost za osvojitev avtentične, samostojne vile iz leta 1933, ki združuje čar preteklosti....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Hiša, LOG PRI BREZOVICI, 803.000 €, 300,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 373 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 803.000,00 EUR EKSKLUZIVNA VRSTNA HIŠA – LOG PRI BREZOVICI Izjemna lokacija | svetloba, prostor, udobje | vrt in mir Ali sanjate o domu, kjer združujete sodobno bivanje, naravo in udobje? Predstavljamo vam čudovito....

 
 
 
  Hiša, PLUŽNA, 538.000 €, 183,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

183 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, 1.339 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 538.000,00 EUR Čudovito prenovljena hiša se nahaja v očarljivi vasici Plužna, le 5 minut od Bovca. Nepremičnina ima na novo nameščen solarni sistem, zaradi česar je v veliki meri energetsko samozadostna. Ponuja tri....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Hiša, ŠEŠČE PRI PREBOLDU, 375.000 €, 310,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

310 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 442 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Šešče pri Preboldu prodamo novejšo stanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR V centru naselja Šešče pri Preboldu posredujemo pri prodaji hiše zgrajene leta 2000. Hiša ima klet (velika garaža, shramba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 469.000 €, 330,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

330 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 1980, 1,44 m2 zemljišča, Hrastnik - center, ekskluzivno posredujem pri prodaji večje večstanovanjske hiše in pomožnega objekta s pripadajočim funkcionalnim zazidljivim zemljiščem. Nepremičnina je primerna za ureditev treh stanovanj....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 429.000 €, 334,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

334,7 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2015, 483 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, prodamo. Cena: cca 429.000,00 EUR MURSKA SOBOTA – VRHUNSKA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST BIVANJE + POSLOVNA DEJAVNOST + TAKOJŠEN PRIHODEK Na odlični in frekventni lokaciji v Murski Soboti prodamo....

 
 
 
  Hiša, SREDNJE BITNJE, 475.000 €, 338,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V srednjih Bitnjah na zemljišču, ki meri 704 m2, prodamo dva stanovanjska objekta. .

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 160.000 €, 338,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

338 m2, zazidljiva, V Ocizli prodamo zazidljivo parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za dve enostanovanjski hiši. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Na obrobju vasi Ocizla prodamo zazidljivo parcelo z urejenim dostopom, za katero je pridobljeno pravnomočno....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 
  Zemljišče, KOMARNA VAS, 80.000 €, 364,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

364 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR SEMIČ, Komarna vas, v neposredni bližini smučišča Bela Gače, prodamo zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom, ter pridobljenim projektom za gradnjo dvojček počitniške hiše s pripadajočimi pomožnimi objekti (oporni zidovi).....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 468.000 €, 368,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

368,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 949 m2 zemljišča, P+1+2, Stanovanjska hiš, Mislinja, prodamo. Cena: 468.000,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Mislinja v bližini mesta Velenje in Slovenj Gradc posredujemo ekskluzivno pri prodaji sodobne, prostorne stanovanjske hiše, ki združuje....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, SADINJA VAS, 850.000 €, 386,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

386,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 973 m2 zemljišča, prostorna družinska hiša na velikem zemljišču, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR PROSTORNA DRUŽINSKA HIŠA NA VELIKEM ZEMLJIŠČU REDKA PRILOŽNOST V SADINJI VASI Posredujemo pri prodaji čudovite, prostorne in nadstandardno zasnovane....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 350.000 €, 397,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

397 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1945, 397 m2 zemljišča, Prostorna hiša v Rogaški Slatini, 2 stanovanji in dodatna možnost stanovanja, investicija, bližina term, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Odlična investicijska priložnost ali dom za večgeneracijsko bivanje: Večkrat obnovljena....

 
 
 
  Hiša, IVANJŠEVSKI VRH, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na lepi lokaciji prodamo hišo v 3. gradbeni fazi. .

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 1.000.000 €, 410,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

410 m2, samostojna, zgrajena l. 1913, 1.509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Prestolnica miru in raja Ekskluzivna vila iz leta 1913 v čudoviti vasici blizu Kozine Predstavljamo vam popolnoma obnovljeno vilo, kjer se srečujeta prestiž zgodovine in sodobno udobje, na nadmorski....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LEMBERG PRI NOVI CERKVI, 420.000 €, 420,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

420 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, P+1+M, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah....

 
 
 
  Hiša, LEMBERG PRI NOVI CERKVI, 420.000 €, 420,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

420 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah s podstrešnimprostorom....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.580.000 €, 440,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 658 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne staromeščanske hiše na odlični lokaciji v centru Ljubljane, v neposredni bližini strogega mestnega jedra Ljubljane. Lokacija hiše omogoča čudovit pogled na Ljubljanski grad. Prostori so razporejeni....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 649.900 €, 447,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

447,64 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.220 m2 zemljišča, Poslovno-stanovanjskega objekta skupne neto tlorisne površine 447,65 m2 v Mestni četrti Studenci predstavlja odlično priložnost za opravljanje dejavnosti z možnostjo bivanja, prodamo. Cena: 649.900,00 EUR Osnovni objekt....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj lepa sončna parcela v hajdošah, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Prodamo lepo, sončno zazidljivo parcelo v izmeri 500 m² v naselju Hajdoše. Parcela se nahaja na mirni in urejeni lokaciji, obdani z naravo, z veliko sončne svetlobe skozi ves....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 200.000 €, 502,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V občini Vodice pri Ljubljani se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 502 m² s ceno 398 eur/m². Parcela je ravna, pravilne oblike. Komunalni vodi so ob parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 200.000 €, 502,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

502 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V občini Vodice pri Ljubljani se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 502 m2 s ceno 398 eur/m2. Parcela je ravna, pravilne oblike. Komunalni vodi so ob parceli. .

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 800.000 €, 539,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

539 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2013, 1,49 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 800.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske hiše v Lescah na Gorenjskem Na prodaj je izjemna dvostanovanjska hiša v mirnem in urejenem okolju v Lescah, v neposredni bližini novega naselja Na Plani.....

 
 
 
  Hiša, PREBOLD, 280.000 €, 567,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

567,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1966, 701 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta z ločenima vhodoma, tudi 2 hišni številki. V račun je možno vzeti stanovanje v Žalcu z okolico garsonjera ali enosobno. Prva hiša na levi- vzhodni strani je letnik....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 590.000 €, 576,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

576 m2, zazidljiva, Zazidalna parcela na lokaciji, ki vam ponuja panoramski pogled na Piranski zaliv, možna menjava za stanovanje v LJ, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR V mirnem naselju Šentjane nad Portorožem, na lokaciji, ki vam ponuja edinstveni panoramski pogled na celoten Piranski....

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.569 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA, 80.000 €, 1226,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Parcela Brezovica-Kozina ob vaški poti, z rahlim nagibom, komunalna infrastruktura je ob parceli, na obrobju vasi, na mirni lokaciji z lepim razgledom. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 150)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!