• GoHome Professional
stanovanja CELJE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja CELJE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja CELJE

  • Za iskalni niz "stanovanja celje" je bilo najdenih 31 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.556 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 320000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, CELJE, 288.091 €, 127,31 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-158 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Kompleks Sončni Golovec je dialog moderno zasnovanih objektov. Razgledi, ki ponujajo pravo razkošje, dodajajo vrednost arhitekturni zasnovi objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se prodaja obnovljeno, popolnoma opremljeno, zasebna ponudba, cena po dogovoru. Zaželjena lokacija ob Savinji, kopališču in peš poti. Do izvoza za AC je 3km(5min z avtom) bližina centra je peš 10 min, prav tako do šole, trgovine, banke ali pošte. Parkirno mesto je za rampo,dobite....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 179.000 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v Kajuhovi ulici, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1950. Stanovanje obsega 81,1 m2 bruto površine, od tega 66,1 m2 uporabne površine.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja celje'
59.500 €
118.000 €
170.000 €
  Stanovanje, CELJE, 159.000 €, 44,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

44,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1962, 3/4 nad., Prodamo ali menjamo stanovanje na Brodarjevi ulici - odlična lokacija in nizki stroški bivanja, prodamo. Cena: do cca 159.000,00 EUR Prodamo ali menjamo stanovanje na Brodarjevi ulici – odlična lokacija in nizki stroški bivanja Na prijetni....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

43,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR CELJE - MUZEJSKI TRG Idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v mirnem okolju. Stavba zgrajena leta 1986, s prenovljeno streho leta 2009, združuje čar preteklosti s sodobnimi standardi.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 199.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2024.,

www.indomio.si

220 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., stanovanje preurejeno v poslovni prostor v centru mesta, kuhinja, ločene sanitarije, 6 x soba, ogrevanje na lastno plinsko peč, streha je bila menjana, solastniški delež podstrehe in parcele v izmeri 294 m2 za stavbo, zemljiškoknjižno....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 149.700 €, 97,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-212 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO STANOVANJE 96,8 M2 - CELJE CENTER / VRUNČEVA 1 Posredujemo pri prodaji prostornega 2,5 sobnega stanovanje CELJE / CENTER / VRUNČEVA 1 Stanovanje ima lastno centralno ogrevanje ( plin ), priključeno na vsa potrebna....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velika dnevna soba, dve spalnici, dva balkona, klet. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 249.000 €, 91,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

91 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2022, 100 m2 zemljišča, P/1 nad., v celoti renovirano in opremljeno stanovanje duplex ki sestoji iz kuhinje z jedilnico, dnevnim prostorom, 2x sobe, kopalnica, WC, predprostora, vsi priključki, talno ogrevanje na plin, 2x rekuperatorja,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 271.915 €, 114,86 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-155 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Kompleks Sončni Golovec je dialog moderno zasnovanih objektov. Razgledi, ki ponujajo pravo razkošje, dodajajo vrednost arhitekturni zasnovi objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 104.000 €, 90,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V meščanski stavbi prodamo trisobno mansardno stanovanje 90m2 bruto (74m2 neto) adaptirano l. 2008 in 2010. Stanovanje je v samem središču mesta v drugem nadstropju, ogrevanje je etažno plinsko. Cena 104.000 EUR. V ceni je kuhinja (stara eno leto), vgradna omara v sobi in oprema v....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 87.000 €, 30,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-134 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere potrebne prenove na Kraigherjevi ulici, ki se nahaja v 12 nadstropju bloku, zgrajene l. 1978. Stanovanje obsega 29,90 m2 bruto površine, od tega 28,7 m2 uporabne površine. Parkiranje je urejeno....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 300.000 €, 88,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

88,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1953, adaptirano l. 2023, 65 m2 zemljišča, 1/2 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR TOP LOKACIJA V NEPOSREDNI BLIŽINI CENTRA MESTA IN ZELENIH POVRŠIN, 3 SOBNO STANOVANJE PRIMERNO ZA DRUŽINO, 88,4 M2 BIVALNE POVRŠINE, 14,8 M2 GARAŽA, 19,9 M2 KLET, KOMPLETNO....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 162,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2023.,

www.indomio.si

162,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2009, 1/2 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Zaživite v mestnem jedru Celja v okusno prenovljenem stanovanju, v katerem ne boste našli le strehe nad glavo, temveč si boste....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 255.000 € na 245.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 255.000 €
26.03.2026 - 245.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,6 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2007, 1/4 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo vrhunsko 2,5-sobno stanovanje z veliko pokrito teraso, ki se nahaja v 1.nadstropju bloka z dvigalom. Odličen razpored prostorov po podatkih GURS obsega 78,60m2 neto tlorisne površine,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2025.,

www.indomio.si

88,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, adaptirano l. 2023, V nakup vam ponujamo na novo opremljeno in urejeno trosobno stanovanje v centru Celja nasproti avtobusne postaje. Stanovanje se nahaja v tretjem nadstropju s kletjo v pritličju. S stanovanja imate izredno lep pogled na Celjski....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

36 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., Prodamo 1 sobno stanovanje na Bregu, v Celju, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo leta 2021 prenovljeno 1.sobno stanovanje na Bregu v Celju. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi, v 2.nadstropju in ima naslednje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 168.000 €, 70,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

70,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2005, 1. nad., V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo opremljeno 2,5 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 168.000,00 EUR 2,5 sobno stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1/4 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo vrhunsko 2,5-sobno stanovanje z veliko pokrito teraso, ki se nahaja v 1.nadstropju bloka z dvigalom. Odličen razpored prostorov po podatkih GURS obsega 78,60m2 neto tlorisne površine, od....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 198.000 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2009, 72 m2 zemljišča, 1/1 nad., V Celju, v urejenem in mirnem okolju Dečkovega naselja, je naprodaj zgornje stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki predstavlja samostojno bivalno enoto z lastno teraso, balkonom in pripadajočo parcelo.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 159.000 €, 44,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

44,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1962, 3/4 nad., prodamo. Cena: do cca 159.000,00 EUR Prodamo ali menjamo stanovanje na Brodarjevi ulici – odlična lokacija in nizki stroški bivanja Na prijetni in dobro dostopni lokaciji na Brodarjevi ulici, v neposredni bližini Dečkove ceste, prodamo....