• GoHome Professional
stanovanja KOPER - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja KOPER - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja KOPER

  • Za iskalni niz "stanovanja koper" je bilo najdenih 55 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.985 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 300000 eur
    • do 380000 eur (povprečna cena)
    • do 460000 eur
    • do 3800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 347.500 €, 92,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja v večstanovanjski zgradbi SOLIS.; year: 2022 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Semedela, 480.000 €, 88,20 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Kopru je naprodaj izjemno svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v sodobni soseski Semedelski razgledi . Stanovanje se nahaja v urejeni in mirni soseski, le nekaj minut od morja in centra mesta. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ima 3 sobe, dnevna soba z izhodom na balkon, kuhinja, kopalnica, wc, shramba. Pripada mu tudi klet in parkirišče. Vsi priključki. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja koper'
165.000 €
278.000 €
189.000 €
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 269.000 €, 47,70 m2 cca 5640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Očarljivo 3-sobno stanovanje v samem srcu Kopra – le korak od tržnice in obale! .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 490.000 €, 125,00 m2 cca 3920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRST - Nov luksuzni mansardni apartma (125 m2 )v komaj prenovljeni prestizni stavbi z novim steklenim dvigalom v samem centru mesta in neposredni blizini najpomebnejsih mestnih gledalisc in sprehajalisc. Mansarda je cudovito svetla, z zavidljivim pogledom na mesto in popolnoma opremljena....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111018-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V mestnem jedru Kopra prodajamo stanovanje v 2. nadstropju šest-stanovanjske hiše. Neto tlorisna površina stanovanja je 52,20,m2 + klet 6 m2. K stanovanju spada še ločen del v pritličju zgradbe - v velikosti 15 m2 - ki je urejen....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 380.000 €, 116,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje oz. hiša na skupaj 1200m2 velikem okrasnem in zelenjavnem vrtu s parkirišči je bila pred časom v celoti obnovljena. Pred petimi leti je bila narejena nova fasada s 25cm izolacijo in nova granitna obloga na stopnicah. Razpored: vhod z zastekleno teraso, predprostor, kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinjo. Dve velike spalnice +ena manjša. Kopalnica + posebej wc. in dve utility sobe. Potleh mahagoni. Poleti za hlahenje klima mitsubisci electric top. protivlomna vrata. Smo v pritličju. Blok ima novo fasado in novo streho. Ima tudi dvigalo + kleti. V mirni soseski. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 556.800 €, 174,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje v dvojčku; prva etaža in garaža v kleti; objekt je na koncu zaprte ulice caa 800 mt od Mercator centra v Kopru. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parkiranje je možno za objektom ali v osvetljeni garaži, stanovanje je opremljeno z vsemi priključki in vseljivo takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 382.000 €, 112,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-39 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 111,50 m2, 4- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. P/2, opremljeno, s teraso in pogledom na morje, prodamo. Cena 398.000 EUR Posredujemo pri prodaji 4-sobnega nadstandardnega stanovanja.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 174.800 €, 100,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na robu starega mestnega jedra ob koprski promenadi na mansardi je urejeno zelo lepo 4-sobno nadstandardno stanovanje. V celoti je obnovljena prezračevana streha z agepan sekundarno kritino in notranje vpihovano izolacijo - trendisol. Stanovanje obsega manjši hodnik, dve sobi in manjšo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 398.000 €, 111,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-37 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 110,57 m2, 3- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. 1/2, moderno opremljeno, s teraso in ložo ter pogledom na morje prodamo. Cena 419.000 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega nadstandardnega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 284.552 €, 75,80 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje sestoji iz velikega dnevno bivalnega dela v izmeri 34,16m2 z izhodom na atrij, večje predsobe in hodnika, spalnic v izmeri 11,25 in 14,43m2, velike kopalnice v izmeri 6,99m2, WC posebej. Opremljeno za stalno bivanje, s klimo, etažnim ogrevanjem na plin in vsemi priključki.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa mirna lokacija. Stanovanje se nahaja v bloku ki ima novo fasado in novo streho.Zelo dobra izolacija. Prostori v stanovanju lepo urejeni in smiselno postavljeni, adaptirano 2017. Velika kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, tri spalnice, kopalnica, posebej zudi wc, dve utility sobe.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 253.374 €, 76,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dnevna soba s kuhinjo in jedilnico v izmeri 34m2 ima izhod na 7,5m2 veliko teraso, z odprtim razledom na celotni zaliv. Spalnici v izmeri 14,43m2 in 11,25m2. Velika kopalnica 6,99m2, WC posebej. V vseh sobah je kvaliteten parket, v sanitarijah kvalitetna keramika. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 78,00 m2 cca 4490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

78,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2000, 1/M, V mestnem jedru Kopra prodamo 4-sobno stanovanje z veliko strešno teraso, dostop z avtom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji v mestnem jedru Kopra prodamo prostorno 4-sobno stanovanje,....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 280.000 € na 278.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 49,00 m2 cca 5670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.04.2026 - 280.000 €
09.05.2026 - 278.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

49,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1989, 1/5 nad., prodamo. Cena: 278.000,00 EUR KOPER – MARKOVEC | Svetlo 2-sobno stanovanje z odprtim razgledom Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Kopru, na mirnem in urejenem Markovcu, je naprodaj svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki ponuja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 92.000 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/3 nad., Kompletno podstrešje s kletjo v centru Kopra, prodamo. Cena: cca 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji podstrešja in kleti v večštanovanjski meščanski hiši v centru Kopra. Podstrešje je potrebno kompletne prenove (brez....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 68,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2017, Nahaja se v manjšem bloku z 8 stanovanji. Odlikuje ga odlična razporeditev, odprti prostori z obokanimi prehodi ter kakovostno masivno leseno pohištvo. Stanovanje obsega prostoren balkon in klet, ogrevanje je na elektriko, nameščena....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 460.000 €, 109,00 m2 cca 4220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

109,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2014, 3/3 nad., prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Na mirni lokaciji v samem središču Kopra, le korak stran od mestnega vrveža, se prodaja izjemen penthouse v tretjem nadstropju urejene stanovanjske stavbe brez dvigala. Stanovanje s premišljenim....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

66,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2023, pritličje, V Semedeli prodamo 3-sobno stanovanje z atrijem in zelenico, vsa infrastruktura v bližini, hiter dostop do plaže. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedeli pri Kopru prodamo prijetno in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

114,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2019, 1. nad., KOPER - SEMEDELA, 114,6 m2 | 4-sobno | 1. nad. (K+P+1), Zemljišče: 144 m2 - vrt / del zemljišča v uporabi, 1 lastniško parkirno mesto, leto gradnje: 1970, leto prenove: 2019, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR KOPER – SEMEDELA....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

120,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1945, P/2 nad., trosobno stanovanje - markovec/žusterna iii - (koper); v okolici naselja nokturno - markovec prodamo prostorno trisobno stanovanje z izhodom na teraso in vrt, ki se nahaja v pritličju dvostanovanjske hiše. hiša je bila zgrajena leta 1945.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 482.000 €, 85,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 2/4 nad., prodamo. Cena: 482.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2- sobno izredno svetlo, prostorno in funkcionalno stanovanje neto tlorisne površine 85,2 m2, ki se nahaja na Markovcu v Kopru, v 2/4 nadstropju urejenega večstanovanjskega bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 260.000 €, 57,00 m2 cca 4560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, 8/8 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Koper, stanovanje z uporabno površino 46,8m2, neto tlorisno površino 57,2m2, prodam. Stanovanje obsega: hodnik- vežo, shrambo, spalnico, dnevno sobo iz katere je izhod na balkon, kuhinjo z jedilnico iz katere....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 297.000 €, 55,00 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje z garažo, kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 297.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 390.000 €, 77,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

77,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, P/1 nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR NA PRODAJ: Svetlo in prijetno 3-sobno stanovanje z velikim zasebnim vrtom – popolna izbira za mirno, udobno in sproščeno bivanje! Prodamo izjemno lepo stanovanje v dvo-stanovanjski hiši, ki nudi 70 m² bivalne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 290.000 €, 57,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, VP/9 nad., Delno adaptirano stanovanje v bloku z dvigalom, novejša kuhinja, novi radiatorji, okna, polkna, tla v kuhinji, CK. klima, optični in kabelski internet, 2 abonmaja za parkirišče, v bližini vsa potrebna infrastruktura, lekarna, trgovine,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 53)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!