• GoHome Professional
stanovanja OKOLICA LJUBLJANE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja OKOLICA LJUBLJANE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja OKOLICA LJUBLJANE

  • Za iskalni niz "stanovanja okolica ljubljane" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.428 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 330000 eur (povprečna cena)
    • do 400000 eur
    • do 3300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, HRAŠE, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Hraše - Lesce se prodaja 4-sobno stanovanje 120 m² v pritličju 3-stanovanjske etažirane hiše. Stanovanje je obnavljano in vzdrževano. Možna uporaba vrta. Hiša se nahaja v mirnem okolju z lepim pogledom na okoliške hribe. Cena je 250.000 eur. .

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI DOBROVI, 248.000 €, 126,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 112 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Penthouse z vrtom in garažo v Dobrovi Predstavljamo vam edinstveno priložnost za bivanje v penthausu, kjer se sodobni komfort sreča z mirno naravo. Sanjski prostor za vaš vsakdan 126 m² + 112 m² vrta....

 
 
 
  Stanovanje, VALBURGA, 230.000 €, 90,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.indomio.si

90 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1954, 1. nad., prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4-sobnega dupleks stanovanja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta v Valburgi, z dvema lastniškima parkirnima mestoma pod nadstreškom, ki se nahaja v neposredni bližini gradu Lazarini.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja okolica ljubljane'
215.000 €
460.000 €
230.000 €
  Stanovanje, IŠKA, 479.000 €, 101,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

101,39 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1940, adaptirano l. 2009, 3/4 nad., prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V prodaji – svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v Spodnji Šiški, v neposredni bližini Pivovarne Union, parka Tivoli in centra Ljubljane. Na izjemno iskani lokaciji, v mirnem in urejenem....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 349.500 €, 73,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, adaptirano l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 349.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepega prenovljenega in opremljenega trisobnega stanovanja v mirnem naselju Zbiljski gaj. Stanovanje se nahaja v tristanovanjski hiši, v urejenem in prijetnem okolju,....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 319.000 €, 75,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2012, Naprodaj je prostorno svetlo večje stanovanje v pritličju manjšega bloka v Siški. Stanovanje je bilo delno prenovljeno in je delno opremljeno. Pripada mu eno parkirišče za rampo za blokom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR V Šiški....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 625.000 €, 184,00 m2 cca 3400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

184,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, 5/9 nad., Predstavljamo izjemno priložnost za nakup čudovitega stanovanja v eni izmed najbolj zaželenih četrti Ljubljane. Prostorno dupleks stanovanje zagotavlja udobno bivanje s skupno neto tlorisno površino 184,9 m2 in uporabno stanovanjsko površino....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 2001, pritličje, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V mirnem naselju Zbilje v Medvodah je naprodaj oskrbovano stanovanje v izmeri 24,8 m2 s pripadajočo teraso v izmeri 4,8 m2. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi in nudi funkcionalno razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 335.000 €, 103,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2000, 2/3 nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Medvodah, natančenje na Kržišnikovi ulici, prodamo svetlo, funcionlano in opremljeno 5 sobno stanovanje - dupleks. Nahaja se v drugem nadstopju bloka, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 459.000 €, 130,00 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

130,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., Posredujemo pri prodaji atraktivnega dvoetažnega stanovanja na odlični lokaciji v bližini centra mesta in parka Tivoli. Stanovanje se nahaja v pritličju in 1 nadstropju obnovljene večstanovanjske hiše. V pritličju je dnevno bivalni del....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-10 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!