• GoHome Professional
stanovanja SLOVENIJA - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • stanovanja SLOVENIJA - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja SLOVENIJA

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija" je bilo najdenih 964 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.119 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 340000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 285.000 €, 80,80 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Planini 1 ekskluzivno prodamo prostorno stanovanje. .

 
 
 
 
+14%

Spremembe cen iz 210.000 € na 239.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, NOVO MESTO, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.10.2025 - 215.100 €
17.04.2026 - 255.000 €
05.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 239.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Glavni trg, prodamo takoj vseljivo 3-sobno stanovanje, v izmeri 71,70 m2 v poslovno-stanovanjski stavbi na Glavnem trgu v II. nadstropju . .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 275.000 €, 182,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-114 Ogled oglasa na strani ponudnika V poslovno stanovanjski stavbi v Mariboru - Melje, prodamo del pritličja, ki v naravi skupaj predstavlja 6 popolnoma obnovljenih sob in hodnik v velikosti skupaj182 m2. Prostori-sobe se nahajajo na južnem delu stavbe. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Semedela, 480.000 €, 88,20 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Kopru je naprodaj izjemno svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v sodobni soseski Semedelski razgledi . Stanovanje se nahaja v urejeni in mirni soseski, le nekaj minut od morja in centra mesta. .

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 273.000 € na 266.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 266.000 €, 64,70 m2 cca 4110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.04.2026 - 273.000 €
08.05.2026 - 266.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2026.,

www.inf-ing.si

Na Kamnitniku v Škofji Loki se prodaja 2-sobno oskrbovano stanovanje za starejše. Nahaja se v pritličju 3-nadstropne stavbe, ki je bila zgrajena l. 1999 in obnavljana l.2008. Stanovanje ima lasten vhod. Vseljivo je do 1.6.2026. Uporabne površine je 55,5 m². Kopalnico je potrebno obnoviti.....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Lučica – Prodaje se novi trosoban apartman površine 94 m2; Apartman se nalazi u prizemlju; Apartman se sastoji od: 3 spavaće sobe, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje + blagovaonice, kupaonice, WC-a + terasa od 25 m2 + 3 parkirna mjesta; Apartman je kompletno namješten;....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 183.000 €, 54,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

54,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V neposredni bližini vse infrastrukture (vrtec in šola praktično čez ulico - 100 m), v urejenem in vzdrževanem objektu prodamo funkcionalno in lepo prenovljeno stanovanje z opremo, zadnja prenova je bila v lanskem letu....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo svetlo, prostorno in prenovljeno 3 - sobno stanovanje na odlični lokaciji v Novem mestu v krajevni skupnosti Majde Šilc. Objekt je bil zgrajen leta 1974 in se ponaša z izolacijsko fasado ter dodatno izolacijo podstrešja,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje je luksuzno in zelo lepo, nahaja se pri marini v luciji .

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 267.000 €, 47,00 m2 cca 5680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-204 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3s stanovanja novogradnja LJUBLJANA - DOLGI MOST - CESARJEV GAJ Stanovanje ter blok je v fazi gradnje, predviden prevzem konec leta 2022. Stanovanje zajema: - 44,0 m2 stanovanjske površine - 2,6 m2 shrambe....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno na ključ. Neobremenjeno. Bližina šole pošte trgovine itd. .

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 255.000 €, 115,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Na žago , prodamo prenovljeno štirisobno stanovanje, v skupni izmeri 115,20 m2 , v I. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954 . Stanovanje obsega: hodnik, kuhinjo z jedilnico, dnevna soba, tri sobe, kopalnica in ločen WC. Stanovanje je bilo popolnoma adaptirano....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 81.644 €, 61,60 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 16,10 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 382.000 €, 112,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-39 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 111,50 m2, 4- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. P/2, opremljeno, s teraso in pogledom na morje, prodamo. Cena 398.000 EUR Posredujemo pri prodaji 4-sobnega nadstandardnega stanovanja.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 194.900 €, 65,60 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na voljo je svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 2. nadstropju urejenega bloka, zgrajenega leta 2007. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 264.000 €, 70,20 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvosobnega staromeščanskega stanovanja na Njegoševi cesti 6J, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1927, brez dvigala. Stanovanje obsega 70,2 m2 neto površine, od tega....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 285.000 €, 102,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini centra Maribora na Mladinski ulici, v neposredni bližini mestnega parka prodamo vrhunsko obnovljeno 2 sobno stanovanje v velikosti 102 m2, ki se nahaja v pritličju staro meščanske stavbe. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 253.374 €, 76,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dnevna soba s kuhinjo in jedilnico v izmeri 34m2 ima izhod na 7,5m2 veliko teraso, z odprtim razledom na celotni zaliv. Spalnici v izmeri 14,43m2 in 11,25m2. Velika kopalnica 6,99m2, WC posebej. V vseh sobah je kvaliteten parket, v sanitarijah kvalitetna keramika. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 104.900 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321054-202 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Lenarta prodamo 2,5 sobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega večstanovanjskega bloka. Stanovanje je bilo 2022 prenovljeno, vključno z novo kuhinjo in kopalnico ter vsemi instalacijami.....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 151.724 €, 182,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

182,8 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, opremljeno, lasten vhod, terasa, zimski vrt, štiri spalnice, dve kopalnici, pisarna, CK, 2 x kamin, 2 x klima, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 297.000 €, 96,30 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-112 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubljani na Gornjem Rudniku posredujemo pri prodaji zanimivega 3-sobnega stanovanja, ki po podatkih Gurs-a meri 96,3m2. Stanovanje se nahaja v hiši s tremi ločenimi enotami. Hiša je bila zgrajena leta 1960, vendar je bila....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 169.000 €, 48,00 m2 cca 3520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

48,6 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2016, VP/4 nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR NAPRODAJ 1,5-SOBNO STANOVANJE V VELENJU Predstavljamo vam 1,5-sobno stanovanje, ki se nahaja v visokem pritličju štirinadstropne stavbe v Velenju, kar pomeni da imate do stanovanja samo....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 135.000 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 175.000 €
14.02.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

68,2 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2025, M/1 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji stanovanja v velikosti 62,3 m2 in kleti 5,9 m2, skupaj 68,20 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi, v starejšem poslovno stanovanjskem objektu. Lastnik....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONČNO TRISOBNO STANOVANJE Z RAZGLEDOM – POPOLNOMA OBNOVLJEN BLOK ŠIŠENSKA, ŠIŠKA – Odlična lokacija, kjer imate vse na dosegu roke! Trgovine, banka, pošta, šola, vrtec – vse v neposredni bližini. In ko želite mir in....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 139.900 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-520 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kvedrovi ulici na Ptuju, v prijetno urejeni zeleni soseski petih večjih blokov mestne četrti Center, v večstanovanjski stavbi, grajeni leta 1974, prodamo svetlo, v toplino odeto 3-sobno stanovanje v četrtem nadstropju, s....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 199.780 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 205.000 €, 81,50 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velika dnevna soba z jedilnico, dve spalnici, klet v pritličju, garažni boks, telefon, kabelska .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-168 (od skupaj 828)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.