• GoHome Professional
stanovanja ljubljana z okolico do 80 m2 balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja ljubljana z okolico do 80 m2 balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja ljubljana z okolico do 80 m2 balkon

  • Za iskalni niz "stanovanja ljubljana z okolico do 80 m2 balkon" je bilo najdenih 34 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.481 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 360000 eur
    • do 450000 eur (povprečna cena)
    • do 540000 eur
    • do 4500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MEDVODE, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391004-32 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepega 2,5-sobnega stanovanja z zastekljenim balkonom v urejenem manjšem bloku, v naselju Preska - Medvode. Stanovanje obsega 64,7 m2 bruto površine, od tega 58 m2 uporabne površine. Stavba je iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 350.000 €, 79,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

79,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 1998, 6/11 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V Ljubljani, na odlični in iskani lokaciji v neposredni bližini nakupovalnega centra Aleja, posredujemo pri prodaji funkcionalnega in svetlega 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v 6. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 319.000 €, 75,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2012, Naprodaj je prostorno svetlo večje stanovanje v pritličju manjšega bloka v Siški. Stanovanje je bilo delno prenovljeno in je delno opremljeno. Pripada mu eno parkirišče za rampo za blokom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR V Šiški....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja ljubljana z okolico do 80 m2 balkon'
231.600 €
175.000 €
345.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

2,5 sobno 74 m2 (hodnik, wc, kopalnica wc, kuhinja z dnevno, kabinet, spalnica, zastekljen balkon), opremljeno, klima, shramba-klet 6,3 m2, garaža-klet 20,7 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 375.000 € na 348.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 348.000 €, 66,00 m2 cca 5270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 375.000 €
16.03.2026 - 348.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 11/14 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR Stanovanje, kjer Ljubljana postane panorama! Bratovševa ploščad 8, Ljubljana. Pogled na Ljubljano. Dve parkirni mesti. 66,2m² + balkon + klet....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Savsko Naselje, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana - Savsko naselje, zgrajeno l. 1957, VP./5. nad. v večstanovanjski stavbi, neto tlorisna površina 64,80 m2, bivalni prostor 64,80 m2. Cena: 350.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na izredno priljubljeni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 268.000 €, 61,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

61,6 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., delno prenovljeno, svetlo, optimalna razporeditev, balkon z odprtim pogledom na okolico, odlična lokacija, bližina infrastrukture, prodamo. Cena: 268.000,00 EUR V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane, v Zalogu, je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 319.000 €, 58,00 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

58,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, 3/9 nad., Na odlični lokaciji blizu centra mesta je naprodaj izjemno svetlo dvosobno stanovanje z zelo dobrim tlorisom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Nahaja se v večstanovanjskem objektu Plava laguna, kjer je vsa potrebna infrastruktura dosegljiva....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 222.000 €, 54,70 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjske stavbe, zgrajene l. 1961. Stanovanju pripada tudi prostorna in svetla garaža v....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 242.030 €, 84,60 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, vila blok, zelo kvalitetna gradnja.stanovanju pripada še 10m2 atrija. stanovanje je primerno za invalide. stanovanje se nahaja v bližini obvoznice , waldortske šole, vrtca, pošte trgovine.mestni toplovod (ck) , kolesarnica , videofon , pripravljena inštalacija za klimo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 310.000 €, 52,00 m2 cca 5960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

52,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, 3/5 nad., v celoti prenovljeno, z balkonom, pogled na zelenico in drevje, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo stanovanje v bloku v bližini Gasilske brigade. Stanovanje je bilo v celoti kvalitetno prenovljeno leta 2010: novi estrihi, vse cevi od....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 239.000 €, 51,00 m2 cca 4690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-220 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 1s stanovanja novogradnja LJUBLJANA - DOLGI MOST - CESARJEV GAJ Stanovanje ter blok je v fazi gradnje, predviden prevzem konec leta 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju novozgrajenega bloka in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 289.000 €, 51,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.indomio.si

51,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., Svetlo in popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v BS3, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji obnovljenega, svetlega in prostornega 3 sobnega stanovanja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 385.000 € na 372.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 372.000 €, 85,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.03.2026 - 385.000 €
11.04.2026 - 372.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1974, 143 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 372.000,00 EUR Splošni opis: Stanovanje se nahaja na v dvostanovanjski hiši z ločenim vhodom ter dobri lokaciji. V neposredni bližini je lpp, trgovina, tržnica, banka, ZDR. Hiša ima dva lastnika.Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.kumi.si

Stanovanje se nahaja v večstanovanjski hiši (v kateri so štiri stanovanja), objekt zgrajena leta 1971 . Pripada mu tudi garaža v izmeri 22,7m² katera ima priročno podstreho. V sklopu garaže je tudi dodaten prostor za druženje , delavnico , 19,8m² . Parkiranje je možno v garaži....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 243.000 €, 44,00 m2 cca 5520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

44,8 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 4/4 nad., posredujemo pri prodaji manjšega dvosobnega stanovanje, ki obsega spalnico, ločeno jedilnico (možnost uporabe kot otroška soba), dnevno bivalni prostor, kuhinjsko nišo in manjši zastekljen balkon....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

44,8 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 4/4 nad., posredujemo pri prodajio enoinpolsobnega stanovanja, ki je predelano v manjše dvosobno stanovanje, obsega spalnico, ločeno jedilnico (možnost uporabe kot otroška soba), dnevno bivalni prostor, kuhinjsko nišo in manjši....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 41,00 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Ljubljana – Bežigrad (BS3), zgrajeno l. 1976, 4./4. nad., neto tlorisna površina 47,60 m2, uporabna površina 40,80 m2, klet 1,30 m2, balkon 2,30 m2, nerazporejen prostor 3,20 m2. Cena: 230.000 EUR. Posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja v eni najbolj....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-32 (od skupaj 31)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!