• GoHome Professional
stanovanja ljubljana z okolico z atrijem - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja ljubljana z okolico z atrijem - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja ljubljana z okolico z atrijem

  • Za iskalni niz "stanovanja ljubljana z okolico z atrijem" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.458 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 360000 eur
    • do 450000 eur (povprečna cena)
    • do 550000 eur
    • do 4500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.salomon.si

za znano stranko iščemo lepo in urejeno 2 ali 3 sobno stanovanje v vila bloku z atrijem ali balkonom in parkiriščem v okolici Ljubljane. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 309.000 €, 60,10 m2 cca 5140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z dnevno sobo, kopalnico, ločen wc, velik hodnik (atrij), manjši pregradni dnevni prostor oz. kabinet/otroška soba ter prostorno spalnico s pogledom na Slovensko cesto. Prostori so orientirani proti vzhodu (notranje dvorišče) in zahodu (Slovenska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja ljubljana z okolico z atrijem'
264.000 €
680.000 €
188.000 €
  Stanovanje, MEDVODE, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 2001, pritličje, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V mirnem naselju Zbilje v Medvodah je naprodaj oskrbovano stanovanje v izmeri 24,8 m2 s pripadajočo teraso v izmeri 4,8 m2. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi in nudi funkcionalno razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 376.329 €, 73,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2024.,

www.indomio.si

73,79 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2025, 121 m² zemljišča, pritličje, zanimiva priložnost za kakovostno bivanje v idiličnih Dobrunjah. Začela se je gradnja simetričnega dvojčka P+1+Po s štirimi stanovanji, dve pritlični 3 sobni stanovanji in dve 4 sobni stanovanji v nadstropju in mansardi....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 465.000 €, 99,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 2002, 43 m2 zemljišča, pritličje, Eleganca bivanja v objemu narave - štirisobno duplex stanovanje v Nadgorici, Ljubljana, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR V eni izmed najbolj zaželenih in mirnih sosesk Ljubljane, v Nadgorici, je na voljo izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

108,23 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 376.000 €, 110,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana Moste, zgrajeno l. 1900, obnovljena fasada in streha l. 1965, obnova oken l. 2015, stanovanje 110,90 m2, zemljišče 180,00 m2. Cena: 376.000,00 EUR. Na odlični lokaciji prodamo stanovanje z večjim lastniškim atrijem. Lokacija nudi hiter dostop do centra,....

 
 
 
  Stanovanje, TOMIŠELJ, 460.000 €, 151,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

151 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 2012, 228 m2 zemljišča, sodobno stanovanje, opremljeno v skandinavskem stilu, s kaminom in zelenim atrijem, na mirni lokaciji v bližini narave, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR V prijetnem in urejenem naselju v Tomišlju, ob vznožju Krima, je na voljo svetla....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 349.500 €, 73,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, adaptirano l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 349.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepega prenovljenega in opremljenega trisobnega stanovanja v mirnem naselju Zbiljski gaj. Stanovanje se nahaja v tristanovanjski hiši, v urejenem in prijetnem okolju,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Posavje, 275.000 €, 103,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1925, Prijetno stanovanje za Bežigradom - Savlje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V mirni in priljubljeni soseski Ježica, na odlični lokaciji v Ljubljani, posredujemo pri prodaji izjemno prijetnega stanovanja v dvostanovanjski stavbi, ki združuje domačnost,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 245.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2023.,

www.visa.si

Za stranko iščemo primerno stanovanje, najraje atrijsko ali stanovanje z balkonom. Stanovanje je za dve osebi tako, da mora biti vsaj dvosobno Stranka je že uredila prodala svojo nepremičnino in je finančno že pripravljena. Realizacija je lahko takoj, vselitev pa po dogovoru....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 12)

<< <1> >>