• GoHome Professional
stanovanja maribor z okolico najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja maribor z okolico najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja maribor z okolico najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja maribor z okolico najceneje" je bilo najdenih 106 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.627 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 320000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 269.000 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

74,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, adaptirano l. 2022, pritličje, Na prodaj je svetlo pritlično stanovanje v neposredni bližini Betnavskega gozda, z 74,8 m2 neto tlorisne površine. Stanovanje je obnovljeno in ima funkcionalno razporjene prostore. Pripada mu garažno parkirno mesto.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 3 sobno stanovanje. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 1897 ter sproti redno vzdrževan,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 275.000 €, 182,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-114 Ogled oglasa na strani ponudnika V poslovno stanovanjski stavbi v Mariboru - Melje, prodamo del pritličja, ki v naravi skupaj predstavlja 6 popolnoma obnovljenih sob in hodnik v velikosti skupaj182 m2. Prostori-sobe se nahajajo na južnem delu stavbe. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

V URBANIH VILAH NA SERNČEVI ULICI V MARIBORU IŠČEMO 2-SOBNO STANOVANJE ZA NAKUP .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 280.000 €, 90,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

90,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., V centru Maribora prodamo v celoti prenovljeno (2021) staromeščansko stanovanje v izmeri 90,1 m2. Nahaja se v 3. nadstropju stavbe iz leta 1910 in obsega dnevni prostor s kuhinjo, 3 spalnice ter moderno kopalnico. Talno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 285.000 €, 102,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini centra Maribora na Mladinski ulici, v neposredni bližini mestnega parka prodamo vrhunsko obnovljeno 2 sobno stanovanje v velikosti 102 m2, ki se nahaja v pritličju staro meščanske stavbe. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 300.000 €, 197,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321004-456 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ruški cesti prodamo 4 stanovanja (garsonjero, 3-sob. stanovanje, 2-sob. sobno in 5-sob. stanovanje), ki so locirana v pritličju stanovanjskega objekta (celotno pritličje) zgralenega v letu 1880. Del objekta,....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNICA, 315.000 €, 113,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR 3-sobno stanovanje z zastekljeno teraso in parkiriščem v kleti Le nekaj minut iz centra Maribor, v objemu mirne in zelene Kamnice, se nahaja stanovanje, ki ni zgolj prostor za bivanje –....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 319.000 €, 91,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., -bližina avtoceste-bližina narave in smučišča-bližina mesta, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno stanovanje tik pod Pohorjem Na izjemno zaželeni lokaciji, tik pod Pohorjem v Zgornjem Radvanju,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 319.478 €, 115,80 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo 4 nova nadstandardna stanovanja na odlični lokaciji pod Pohorjem v Mariboru. Stanovanja se ponašajo z odlično mirno lokacijo ter kvalitetno in nizkoenergetsko gradnjo. Na voljo sta dva 3 sobna stanovanja (neto tlorisnih površin 110,66m2 in 186,98m2) ter dva 4 sobna stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 333.000 €, 106,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

106,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2002, 4. nad., prodamo. Cena: 333.000,00 EUR Čudovito 3-sobno stanovanje ob mestnem parku – Prešernova ulica, Maribor Če iščete stanovanje, kjer se prepletata utrip mesta in bližina narave, vas bo ta nepremičnina na Prešernovi ulici....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno bivanje z odlično....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 455.500 €, 192,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

192,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2005, 4/4 nad., prodamo. Cena: 455.500,00 EUR Ekskluziven PENTHOUSE s teraso 100 m² in odprtim razgledom – Studenci, Maribor Na mirni in zaželeni lokaciji v Mariboru – Studenci, v neposredni bližini Pekrske gorce in Pohorja, vam predstavljamo izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

300 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1949, 2/2 nad., V centru mesta Maribor prodamo 5 stanovanj v isti etaži v kompletu, prodamo. Cena: cca 500.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 598.900 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2