• GoHome Professional
stanovanja maribor z okolico vsaj 70 m2 najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja maribor z okolico vsaj 70 m2 najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja maribor z okolico vsaj 70 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja maribor z okolico vsaj 70 m2 najdražje" je bilo najdenih 71 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.404 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 200000 eur
    • do 250000 eur (povprečna cena)
    • do 300000 eur
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

100 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1936, adaptirano l. 2018, 3/3 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in prostornega 3-sobnega dupleks stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe z osmimi stanovanji in nudi prijetno bivanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LIMBUŠ, 195.000 €, 76,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska - Limbuš, zgrajeno l. 2004, neto tlorisna površina 76,60 m2, klet v velikosti 1,40 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 114,00 m2, dve parkirni mesti. Cena: 195.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Posredujemo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Optični internet in CATV, zemeljski plin, urejeno okolje bloka, obnovljena fasada leta 2011,obnovljena troslojna PVC okna, obnovljeni radiatorji, bližina centra Maribora (4 km), bližina avtobusne postaje 300m, bližina banke 300m, bližina lekarne 450m in ZD, bližina pošte 350m, bližina....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Trisobno stanovanje s pripadajočo kletjo in garažnim prostorom v skupni garaži .

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 180.000 €, 124,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, P/2 nad., stanovanje v dveh etažah, lasten vhod, izjemna lokacija, urejeno parkirišče, talno ogrevanje, gradbeno in uporabno dovoljenje, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU - ULICA MARJANA NEMCA Za vas imam stanovanje v dveh....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 175.000 €, 70,30 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Si želite mirno bivanje v svetlem in odprtem prenovljenem stanovanju s pogledom na pekrsko gorco? Potem je ta oglas prav za vas! Stanovanje je v bloku (z dvigalom) kvalitetne gradnje letnik 2004, nedaleč vstran od potrebne infrastrukture ter z zeleno okolico. Okolica omogoča sprehode....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

71,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1934, visoko pritličje, Na ulici Pariške komune v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in zelo prostornega 2,5-sobnega stanovanja. Nahaja se v visokem pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta 1934, ki s svojo arhitekturo ohranja prijeten....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 179.900 € na 174.780 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 174.780 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €
15.05.2026 - 174.780 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 174.780,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 174.000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2004, 4/4 nad., prodamo. Cena: 174.000,00 EUR 2,5-sobno stanovanje z balkonom in razgledom na Pohorje – Borštnikova ulica, Maribor Iščete prijeten dom v mirnem okolju, a hkrati blizu vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam izredno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 173.424 €, 65,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-135 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 172.992 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 149.000 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Center), zgrajen l. 1892, pritličje, neto tlorisna površina 69,70 m2. Cena: 149.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Stanovanje se nahaja na izjemno zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, SELNICA OB DRAVI, 135.000 €, 123,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1938, pritličje, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo prostorno in svetlo stanovanje v večstanovanjski zgradbi v Zgornji Selnici, ki ima lasten vhod – prednost, ki omogoča več zasebnosti in občutek bivanja v hiši. Neto tlorisna površina stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 119.000 €, 107,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.re-max.si/Stanovanje-Prodamo-Maribor-Podravje_490211011-195 .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-71 (od skupaj 71)

<< <1 2> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.