• GoHome Professional
stanovanja slovenija čim večje 80 m2 dvoetažna Zad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija čim večje 80 m2 dvoetažna Zad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija čim večje 80 m2 dvoetažna Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija čim večje 80 m2 dvoetažna zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SEŽANA, 323.000 €, 87,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

87,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1. nad., prodamo. Cena: 323.000,00 EUR PRODAMO MODERNO STANOVANJE S PARKIRNIM MESTOM V GARAŽNI HIŠI! V urejenem in sodobnem stanovanjskem objektu v Sežani prodamo, prijetno, svetlo in funkcionalno stanovanje, ki vas bo navdušilo z odlično razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 388.000 €, 85,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Center, Vodmat, blizu poliklinike in klinicnega centra. Sodobno bivanje v prenovljeni vili iz leta 1929 – 85 m² udobja v samem središču mesta Stopite v prostor, kjer se zgodovina sreča s sodobnostjo. To čudovito trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 285.000 €, 80,80 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Planini 1 ekskluzivno prodamo prostorno stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena celovita adaptacija , pri kateri so bili izbrani nadstandardni materiali višjega cenovnega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE GORJE, 239.000 €, 78,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

76 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., adaptirano v celoti 2012, funkcionalna razporeditev, dnevna bivalna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z delavnim kotom, spalnica, otroška soba, kopalnica-tuš- WC ločeno, hodnik, Klima, CK (mestno ogrevanje) KTV, Internet ( opcija:....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • stanovanja slovenija čim večje 80 m2 zadnjih 7 dni (16)
  • stanovanja slovenija čim večje 80 m2 dvoetažna (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.