• GoHome Professional
stanovanja slovenija čim večje 80 m2 urejeno - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija čim večje 80 m2 urejeno - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija čim večje 80 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija čim večje 80 m2 urejeno" je bilo najdenih 50 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.239 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 300000 eur (povprečna cena)
    • do 360000 eur
    • do 3000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-5%

Spremembe cen iz 375.000 € na 355.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 355.000 €, 75,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 375.000 €
06.05.2026 - 355.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

75,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1932, 1/3 nad., prodamo. Cena: 355.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja v Rožni dolini, ki se nahaja v 1. nadstropju stanovanjske stavbe, neto tlorisne površine 75,6 m², uporabne površine 56,8 m², klet 0,8 m², odprta terasa 18,0 m².....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 230.000 €, 74,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

74,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2025, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR NOVO MESTO, Pod Trško goro, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 74,40 m2, uporabne površine 59,20 m2 ter zgrajeno l. 1972, obnovljeno l. 1999(streha) in l.2007 (okna, fasada) ter l.2025 (v....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 264.631 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, 4./6. nad., v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 128,40 m2, površina stanovanja 74,90 m2, balkon 48,70 m2, shramba 4,80 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 264.631,30 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 328.000 €, 74,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

74,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2002, 3. nad., Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalno zasnovanega 3-sobnega stanovanja v 3. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka v Domžalah. Stanovanje odlikujeta južna lega, ki zagotavlja obilico naravne svetlobe, ter....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1957, P/2 nad., Prostorno lepo urejeno,opremljeno pritlično stanovanje s posebnim lastnim vhodom v tristanovanjski stavbi, etažna lastnina je urejena.Razporeditev prostorov: predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, dnevna soba, tri spalnice.Izhod je na lepo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-50 (od skupaj 51)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.