• GoHome Professional
stanovanja slovenija čim večje banka 70 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija čim večje banka 70 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija čim večje banka 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija čim večje banka 70 m2" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.688 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 280000 eur
    • do 350000 eur (povprečna cena)
    • do 430000 eur
    • do 3500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 323.250 €, 76,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

76,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2022, 3/3 nad., prodamo. Cena: 323.250,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
  Stanovanje, FUŽINE, 265.000 €, 73,20 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Brodarjevem trgu, ki se nahaja v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1981. Stanovanje obsega 73,2 m2 bruto površine, od tega 63,8 m2 uporabne površine.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija čim večje banka 70 m2'
145.000 €
227.000 €
378.000 €
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 72,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

72,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, 11/12 nad., 3 - sobno stanovanje Lj - Moste, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja na odlični lokaciji v Mostah v Ljubljani na Kajuhovi ulici. Stanovanje se nahaja v enajstem nadstropju večstanovanjske stavbe....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 94.972 €, 70,60 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 15,80 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 216.700 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191124-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v centru Ljubljane, na Šmartinski ulici posredujemo pri prodaji prostornega 3-sobnega, dupleks stanovanja, ki po GURSu meri 45m2, zaradi predelave in izdelave mansardne spalnice pa meri veliko več....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

68,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1988, 6/6 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Kolodvorski cesti, ki se nahaja v šestem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1988. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONCE, PROSTOR IN RAZGLED – 4. NADSTROPJE JE ZLATA VREDNOST! ŠIŠKA, ŠIŠENSKA – Življenje, ki diha! Predstavljajte si jutranjo kavo na balkonu s čudovitim razgledom, sonce, ki vas spremlja skozi ves....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONČNO TRISOBNO STANOVANJE Z RAZGLEDOM – POPOLNOMA OBNOVLJEN BLOK ŠIŠENSKA, ŠIŠKA – Odlična lokacija, kjer imate vse na dosegu roke! Trgovine, banka, pošta, šola, vrtec – vse v neposredni bližini. In ko želite mir in....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-88 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega dvoinpolsobnega stanovanja v Radečah, ki se nahaja v petem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1987. Stanovanje obsega 67,1 m2 bruto površine. Parkiranje je urejeno v okolici objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

64,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1993, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja, ki se nahaja v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1993. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije stanovanje obsega 64,2 m2 neto....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

64,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., Posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja v prijetni in urejeni soseski v neposredni bližini centra Domžal. Z manjšim posegom je možna izdelava dodatne sobe. Leta 2025 je bila na stavbi obnovljena fasada, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.