Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "stanovanja slovenija čim večje do 80 m2" je bilo najdenih 618 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.291 €/m2
Omeji iskanje
13.12.2025.,
www.indomio.si
45,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji večjega 1- sobnega stanovanja v neposredni bližini mestnega jedra Novega mesta na Jakčevi ulici. Cena: 155.000,00 €. Stanovanje zgrajeno leta 1963 in obnovljeno....
21.04.2026.,
www.indomio.si
45,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1961, 3/4 nad., prodamo. Cena: 265.000,00 EUR Na mirni in vse bolj zaželeni lokaciji v Črnučah prodamo prijetno in svetlo dvosobno stanovanje. Odlikuje ga funkcionalen tloris, ki obsega predprostor, dnevnobivalni prostor s kuhinjo, spalnico ter kopalnico.....
08.04.2026.,
www.indomio.si
45,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/3 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Na odlični in zelo iskani lokaciji na Planini 1 v Kranju, na Gogalovi ulici, prodamo funkcionalno in prijetno 2-sobno stanovanje, ki je bilo smiselno preurejeno v 3-sobno. S tem je prostor bolje izkoriščen....
09.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
vredno ogleda in nakupa .
15.12.2025.,
www.nepremicnine-smuk.com
REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje KRANJSKA GORA – GOZD MARTULJEK popolnoma prenovljen dvosobni počitniški apartma v velikosti 44,60 m 2 s sončnim balkonom s čudovitim razgledom na Martuljkovo skupino na izredno mirni lokaciji PRODAMO Počitniški apartma se nahaja v večapartmajskem....
19.02.2026.,
www.indomio.si
44,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1839, 1. nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR ZADNJA PRILOŽNOST – EKSKLUZIVNO DVOSOBNO STANOVANJE V SREDIŠČU LJUBLJANE, STANOVANJE S PRIVLAČNO ZGODOVINO IN MODERNIM KOMFOTROM Šiška, tik ob Tivoliju, idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v....
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
V novejšem poslovno stanovanjskem objektu grajenem leta 2004/05 v drugem nadstropju naprodaj v celoti opremljena garsonjera v izmeri stanovanjske površine 34,57 m2, loža 4,72 m2, klet 5,02 m2. Stanovanje ima lastni ogrevalni in vodovodni števec. Gradnja objekta klasična opečna. Stanovanje....