• GoHome Professional
stanovanja slovenija čim večje lekarna do 70 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija čim večje lekarna do 70 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija čim večje lekarna do 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija čim večje lekarna do 70 m2" je bilo najdenih 67 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.691 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 290000 eur
    • do 360000 eur (povprečna cena)
    • do 430000 eur
    • do 3600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOSEZE, 289.000 €, 55,00 m2 cca 5260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, 3/5 nad., prodamo. Cena: 278.000,00 EUR Iščete svojo prvo nepremičnino ali pa morda vikend enoto na obali? Posredujemo pri prodaji svetlega dvosobnega stanovanja v večstanovanjskem objektu. Lokacija omogoča peš do šole, trgovine, restavracij, morja,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 222.000 €, 54,70 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjske stavbe, zgrajene l. 1961. Stanovanju pripada tudi prostorna in svetla garaža v....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 289.000 €, 51,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.indomio.si

51,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., Svetlo in popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v BS3, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji obnovljenega, svetlega in prostornega 3 sobnega stanovanja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 249.000 €, 51,00 m2 cca 4880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Primorska – Izola, zgrajeno l. 1890, prenovljeno l. 2019, M/3. nad. v večstanovanjski hiši, skupna površina 51,50 m2, bivalni prostor 45,70 m2, klet 7,00 m2. Cena: 249.000 EUR. Na odlični lokaciji v centru Izole prodamo svetlo mansardno 3-sobno stanovanje. V bližini....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

2,5-sobno stanovanje, Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, delno prenovljeno l. 2002 in l. 2005, 2./5. nad., neto tlorisna površina 62,80 m2, bivalna povrišna 51,40 m2, balkon 5,20 m2, klet 6,20 m2. Cena: 126.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV.....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

44,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2025, 1/3 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V samem srcu Laškega, na Trubarjevi ulici, imamo naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje v velikosti 44,5 m² neto tlorisne površine. Stanovanje se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 118.000 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 118.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 41,00 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Ljubljana – Bežigrad (BS3), zgrajeno l. 1976, 4./4. nad., neto tlorisna površina 47,60 m2, uporabna površina 40,80 m2, klet 1,30 m2, balkon 2,30 m2, nerazporejen prostor 3,20 m2. Cena: 230.000 EUR. Posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja v eni najbolj....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 145.000 €, 34,90 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetne, svetle garsonjere z veliko teraso vzdolž stanovanja. Nahaja se v urejenem naselju terasastih blokov, z vso potrebno infrastrukturo v bližini: vrtec, šola, trgovina, lekarna, pošta, tržnica, banka, postaja LPP, priključek na obvoznico,… Stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

34,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1909, 1/3 nad., prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju na naslovu Novi dom ponujamo v prodajo delno opremljeno 1-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta z upravnikom. Stanovanje ima zamenjana okna, sicer pa je potrebno prenove. Funkcionalen....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 87.000 €, 30,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-134 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere potrebne prenove na Kraigherjevi ulici, ki se nahaja v 12 nadstropju bloku, zgrajene l. 1978. Stanovanje obsega 29,90 m2 bruto površine, od tega 28,7 m2 uporabne površine. Parkiranje je urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 2001, pritličje, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V mirnem naselju Zbilje v Medvodah je naprodaj oskrbovano stanovanje v izmeri 24,8 m2 s pripadajočo teraso v izmeri 4,8 m2. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi in nudi funkcionalno razporeditev....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 138.000 € na 135.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.02.2026 - 138.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Podravska – Maribor Center, zgrajeno l. 1911, obnovljeno 2026, visoko pritličje, eno in pol sobno stanovanje, neto tlorisna površina 33,80 m2, od tega bivalni prostor 27,50 m2. Cena: 135.000,00 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 59.500 €, 22,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-293 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetne garsonjere v centru Celja, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1949. Stanovanje obsega 21,50 m2 neto tlorisne površine. Stanovanje je bilo prenovljeno leta....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-67 (od skupaj 68)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!