• GoHome Professional
stanovanja slovenija čim večje terasa - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija čim večje terasa - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija čim večje terasa

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija čim večje terasa" je bilo najdenih 107 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.502 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 280000 eur
    • do 350000 eur (povprečna cena)
    • do 420000 eur
    • do 3500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 201.300 €, 61,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, mansarda, prodamo. Cena: 201.300,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 333.000 €, 61,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 4/4 nad., 1,10 m2 neto stanovanjske površine + 15 m2 klet + 20 m2 TERASA z žarom, vodo in elektriko. UPORABNO dovoljenje. Stanovanje ima dve prostorni spalnici, uporaben hodnik, ki povezuje prostore, manjšo a funkcionalno kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, KOLIČEVO, 278.000 €, 61,00 m2 cca 4560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, P/2 nad., Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3-sobnega stanovanja, iz katerega je neposreden dostop do prostorne lastniške terase v izmeri 108 m2. Nepremičnina se nahaja v mirnem in urejenem naselju Količevo, v občini Domžale. Stanovanje obsega....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 255.000 € na 235.000 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, RADOVLJICA, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 235.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

61 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 2002, 14 m2 zemljišča, P/4 nad., prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Na Vodnikovi ulici v Lescah se prodaja 1,5 sobno stanovanje v velikosti 61 m2 z lastno teraso in zelenico. Nhaja se v pritličju 4-nadstropne stavbe. Zgrajeno je bilo l. 2002. Bivalne površine....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 169.990 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

59,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, 3. nad., prodamo. Cena: 169.990,00 EUR Dvosobno stanovanje z razgledom na Pohorje – Štantetova ulica, Spodnje Radvanje (Maribor) Na eni izmed najbolj priljubljenih lokacij v Mariboru – v mirnem in zelenem Spodnjem Radvanju – prodamo prijetno in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 306.000 €, 58,00 m2 cca 5280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, POLJANE, 300.000 €, 56,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1957, 127 m2 zemljišča, pritličje, Stanovanje v vrstni soseski Polje, Ljubljana 56 m2, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Hiša se nahaja na mirni lokaciji z dobro logistično povezavo, v prijaznem naselju ter v bližini parka z igrali. Bivalna površina 55,7m2Skupna....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2005, 3/3 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Stanovanje s skupno veliko teraso v Piranu Na prodaj je zelo svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 3. nadstropju (3/3) večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1900. Stanovanje z uporabno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Dvosobno stanovanje ob morju v čarobnem Piranu PIRAN, 56 m², elegantno stanovanje v prestižni meščanski stavbi iz leta 1900, kjer se tradicija sreča z modernim življenjskim stilom. Nahaja se v srcu....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 186.120 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

56,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 186.120,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN, 3. NADSTROPJE (brez dvigala) – RAZGLED ČAKA, PRENOVA JE VAŠA Ekskluzivna lokacija, edinstvena priložnost. 56 m² v meščanski hiši iz leta 1900 – sredi čarobnega Pirana, nekaj korakov od morja, plaž, restavracij....

 
 
 
  Stanovanje, MEKINJE, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

55,23 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 275.000 €, 52,00 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

52,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 1992, 1/2 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Naprodaj 2-sobno stanovanje v središču Pirana – 52,3 m² V Piranu, v 1. nadstropju dvonadstropne stavbe, je naprodaj prijetno 2-sobno stanovanje v skupni izmeri 52,3 m². Stavba je bila leta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 239.000 €, 51,00 m2 cca 4690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-220 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 1s stanovanja novogradnja LJUBLJANA - DOLGI MOST - CESARJEV GAJ Stanovanje ter blok je v fazi gradnje, predviden prevzem konec leta 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju novozgrajenega bloka in....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 160.050 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

48,5 m2, apartma, zgrajen l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 160.050,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 275.000 €, 48,00 m2 cca 5730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

48,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2024, M/2 nad., V Izoli prodamo 2-sobno stanovanje z galerijo, teraso in odprtim pogledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V Izoli prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje z galerijo in teraso, ki....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 145.000 €, 34,90 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetne, svetle garsonjere z veliko teraso vzdolž stanovanja. Nahaja se v urejenem naselju terasastih blokov, z vso potrebno infrastrukturo v bližini: vrtec, šola, trgovina, lekarna, pošta, tržnica, banka, postaja LPP, priključek na obvoznico,… Stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, BREG PRI POLZELI, 79.000 €, 22,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1948, 135 m2 zemljišča, VP/VP, Na Bregu pri Polzeli prodamo garsonjero s kletjo in parcelo zadaj, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR V naselju Breg pri polzeli, prodamo garsonjero s kletjo in zadaj lastniško parcelo. Garsonjera ima kuhinjo, kopalnico in....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 220.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2024.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

115 m², 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2016, 168 m² zemljišča, P/2 nad., prostorno stanovanje v tri stanovanjski hiši, na dobro prometno dostopni lokaciji, z veliko pokrito teraso in zemljiščem, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija: na mirni, prometno dobro dostopni lokaciji,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-107 (od skupaj 108)

<< <1 2 3> >>