• GoHome Professional
stanovanja slovenija čim večje vsaj 80 m2 - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • stanovanja slovenija čim večje vsaj 80 m2 - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija čim večje vsaj 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija čim večje vsaj 80 m2" je bilo najdenih 485 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.881 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2020, P/3 nad., Na prodaj stanovanje z dodatno medetažo v slikovitem PiranuLokacija: Piran, staro mestno jedroStanovanjska površina: 43,5 m2 + 35 m2 medetažeNadstropje: pritličje v urejeni večstanovanjski hišiOddaljenost od morja:....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1957, P/2 nad., Prostorno lepo urejeno,opremljeno pritlično stanovanje s posebnim lastnim vhodom v tristanovanjski stavbi, etažna lastnina je urejena.Razporeditev prostorov: predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, dnevna soba, tri spalnice.Izhod je na lepo....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 349.500 €, 73,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, adaptirano l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 349.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepega prenovljenega in opremljenega trisobnega stanovanja v mirnem naselju Zbiljski gaj. Stanovanje se nahaja v tristanovanjski hiši, v urejenem in prijetnem okolju,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., Prostorno mansardno stanovanje v urejenem in izoliranem objektu, z novimi strešnimi okni in preurejeno kopalnico (leta 2023), opremljeno, klimatizirano, okna so bila zamenjana 2015 in na njih so rolete in komarniki, v....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 398.000 €, 73,00 m2 cca 5450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

73,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1854, 3/3 nad., prodamo. Cena: 398.000,00 EUR V večstanovanjski stavbi v samem središču mesta prodamo prijetno 3-sobno stanovanje orientirano v smeri grajskega griča z možnostjo povečanja bivalne površine z odkupom skupnih prostorov (podstrehe) nad stanovanjem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 265.000 €, 72,90 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Planina 2, prodamo prostorno atrijsko stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 419.000 €, 72,60 m2 cca 5770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.visa.si

REZERVIRANO ! .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
 
+14%

Spremembe cen iz 210.000 € na 239.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, NOVO MESTO, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.10.2025 - 215.100 €
17.04.2026 - 255.000 €
05.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 239.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Glavni trg, prodamo takoj vseljivo 3-sobno stanovanje, v izmeri 71,70 m2 v poslovno-stanovanjski stavbi na Glavnem trgu v II. nadstropju . .

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 218.000 € na 228.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 218.000 €
23.04.2026 - 228.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

72,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2026, P/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 4 sobno stanovanje v pritličju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana 4 sobna stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 72,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

72,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, 11/12 nad., 3 - sobno stanovanje Lj - Moste, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja na odlični lokaciji v Mostah v Ljubljani na Kajuhovi ulici. Stanovanje se nahaja v enajstem nadstropju večstanovanjske stavbe....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 195.000 €, 72,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri MENJAVI 3s stanovanja na Polzeli. Stanovanje se nahaja v petem nadstropju, nad sabo nimate nikogar več, fasada je bila obnovljena cca 2020 leta, streha delno sanirana cca 15 let nazaj, DVIGALA....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 365.000 €, 72,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

72,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2021, P/6 nad., V celoti opremljeno in renovirano pritlično stanovanje, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR V Luciji je na voljo 3 sobno konfortno opremljeno stanovanje. Stanovanje se nahaja v pritličju več stanovanjskega bloka. Leta 2010....

 
 
 
  Stanovanje, ŽEPOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

72,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2019, 1/1 nad., čudovita in prelepa, kompletno prenovljena hiška dvojček oziroma 3 sobno stanovanje. čaka morda, vas?, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Pozdravljeni, ČUDOVITA IN PRELEPA, kompletno prenovljena HIŠKA DVOJČEK OZIROMA 3 SOBNO....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

takoj vseljivo .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje vseljivo takoj .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 463-485 (od skupaj 486)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!