• GoHome Professional
stanovanja slovenija 60 m2 do 3000 eur/m2 najdražj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija 60 m2 do 3000 eur/m2 najdražj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija 60 m2 do 3000 eur/m2 najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija 60 m2 do 3000 eur/m2 najdražje" je bilo najdenih 79 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.155 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manjši)
    • 60 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2800 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3100 eur/m2 (malo dražje)
    • do 220000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 201.300 €, 61,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, mansarda, prodamo. Cena: 201.300,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija 60 m2 do 3000 eur/m2 najdražje'
155.000 €
195.000 €
190.000 €
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

61,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2022, 1. nad., Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru Na Ljubljanski ulici v Mariboru posredujemo pri prodaji prenovljenega in opremljenega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 169.900 € na 179.900 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Center, 179.900 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 175.000 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 1999, 2/3 nad., prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe s štirimi etažami in obsega 65 m² bivalne površine. Funkcionalna razporeditev vključuje dve spalnici, kar omogoča udobno....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta ali Podlubnik, za znanega kupca kupimo 2,5 sobno stanovanje, do 7. nadstr. - zaželjeno nižje. plačilo takoj. Ponudbe lahko sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 174.000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2004, 4/4 nad., prodamo. Cena: 174.000,00 EUR 2,5-sobno stanovanje z balkonom in razgledom na Pohorje – Borštnikova ulica, Maribor Iščete prijeten dom v mirnem okolju, a hkrati blizu vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam izredno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 173.424 €, 65,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-135 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 172.992 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 169.990 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

59,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, 3. nad., prodamo. Cena: 169.990,00 EUR Dvosobno stanovanje z razgledom na Pohorje – Štantetova ulica, Spodnje Radvanje (Maribor) Na eni izmed najbolj priljubljenih lokacij v Mariboru – v mirnem in zelenem Spodnjem Radvanju – prodamo prijetno in....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno na ključ. Neobremenjeno. Bližina šole pošte trgovine itd. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,00 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

63,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2014, 1. nad., v celoti opremljeno, center Straže, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja,....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,40 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.inteleks.si

LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja, hodnik. Stanovanje nima balkona, kakor tudi ne kleti. OBNOVE NA STANOVANJU IN STAVBI: 2005: kopalnica, talne obloge, delno okna 2020: kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se prodaja obnovljeno, popolnoma opremljeno, zasebna ponudba, cena po dogovoru. Zaželjena lokacija ob Savinji, kopališču in peš poti. Do izvoza za AC je 3km(5min z avtom) bližina centra je peš 10 min, prav tako do šole, trgovine, banke ali pošte. Parkirno mesto je za rampo,dobite....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 155.000 €, 60,10 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.novdom.si

V Krškem na Vidmu je naprodaj 2 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja na atraktivni lokaciji saj se na dlani ponuja vsa potrebna infrastruktura. V neposredni bližini stanovanjske stavbe se nahaja trgovina Spar, banka, pošta, zdravstveni center, lekarna, železniška in avtobusna postaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Viču v neposredni bližini Interspara prodamo 2-sobno stanovanje, 3 nadstropje, urejen lepo vzdrževan blok, brez dvigala, vsi priključki. Vseljivo po dogovoru (lahko tudi takoj) .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

3- sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Center), zgrajeno l. 1892, pritličje, neto tlorisna površina 60 m2. Cena: 149.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Stanovanje se nahaja na izjemno zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru,....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 145.000 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

60,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 24 m2 zemljišča, P/2 nad., Pritlično stanovanje z atrijem in parkirnim mestom. Nizki stroški, sončna elektrarna. Prostorno stanovanje, ki je bilo preurejeno v 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR PRITLIČNO STANOVANJE Z ATRIJEM V MIKLAVŽU....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 135.000 €, 55,90 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - obrobje centra, smer Mekinje, prodamo zanimivo stanovanje z lastnim vhodom. .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

63 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, 1/2 nad., 2 stanovanji drugo poleg drugega, lahko povežeš v 1 stanovanje, investicija, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike za vsako stanovanje posebej. Kabelska, upravnik mesečni strošek le....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo stanovanje ali hiškico v Sežani, Divači in okolici .

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajeno l. 1967, prenovljeno l. 2019, 2./3. nad., neto tlorisna površina 73,40 m2, uporabna površina 58,40 m2, balkon 15,00 m2. Cena: 130.000 EUR. Na mirni lokaciji v bližini centra Rogaške Slatine posredujemo pri prodaji 2-sobnega....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE, 126.900 €, 58,30 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

D oglasa: 490321004-426 Ogled oglasa na strani ponudnika V Brezju prodamo 2-sobno stanovanja, ki se nahaja v visokem pritličju objekta, zgrajenega v letu 1966 in v letu 2008 v celoti obnovljenega. Stanovanje obsega 58,3 m2 površine, od tega 51,7 m2 uporabne površine in 6,6 m2 kleti.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 78)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!