• GoHome Professional
stanovanja slovenija 60 m2 terasa najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija 60 m2 terasa najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija 60 m2 terasa najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija 60 m2 terasa najdražje" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.167 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manjši)
    • 60 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 350000 eur
    • do 440000 eur (povprečna cena)
    • do 530000 eur
    • do 4400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PIRAN, 350.000 €, 65,00 m2 cca 5390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.indomio.si

65 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2020, 3/4 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAJA SE 2-SOBNO STANOVANJE V SAMEM SRCU PIRANA (65 m²) Iščete popolno kombinacijo udobja, svetlobe in izjemne lokacije? Predstavljamo vam vrhunsko prenovljeno, dvosobno stanovanje v 3.....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 333.000 €, 61,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 4/4 nad., 1,10 m2 neto stanovanjske površine + 15 m2 klet + 20 m2 TERASA z žarom, vodo in elektriko. UPORABNO dovoljenje. Stanovanje ima dve prostorni spalnici, uporaben hodnik, ki povezuje prostore, manjšo a funkcionalno kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2005, 3/3 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Stanovanje s skupno veliko teraso v Piranu Na prodaj je zelo svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 3. nadstropju (3/3) večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1900. Stanovanje z uporabno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija 60 m2 terasa najdražje'
300.000 €
280.000 €
278.000 €
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Dvosobno stanovanje ob morju v čarobnem Piranu PIRAN, 56 m², elegantno stanovanje v prestižni meščanski stavbi iz leta 1900, kjer se tradicija sreča z modernim življenjskim stilom. Nahaja se v srcu....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 306.000 €, 58,00 m2 cca 5280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, MEKINJE, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

12.05.2026.,

www.indomio.si

55,23 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 249.000 €, 63,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.indomio.si

63,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1950, VP/2 nad., kranj, 2 sobno stanovanje z atrijem, teraso in garažo, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V Kranju na odlični lokaciji, je naprodaj 2 sobno stanovanje v visokem pritličju večstanovanjske hiše (5 stanovanj). Stanovanje je zelo prijetno, svetlo....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 255.000 € na 235.000 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, RADOVLJICA, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 235.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

61 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 2002, 14 m2 zemljišča, P/4 nad., prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Na Vodnikovi ulici v Lescah se prodaja 1,5 sobno stanovanje v velikosti 61 m2 z lastno teraso in zelenico. Nhaja se v pritličju 4-nadstropne stavbe. Zgrajeno je bilo l. 2002. Bivalne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 201.300 €, 61,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, mansarda, prodamo. Cena: 201.300,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

12.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 186.120 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

56,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 186.120,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 169.990 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

59,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, 3. nad., prodamo. Cena: 169.990,00 EUR Dvosobno stanovanje z razgledom na Pohorje – Štantetova ulica, Spodnje Radvanje (Maribor) Na eni izmed najbolj priljubljenih lokacij v Mariboru – v mirnem in zelenem Spodnjem Radvanju – prodamo prijetno in....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 109.000 € na 99.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, HRASTNIK, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2026 - 119.000 €
18.03.2026 - 109.000 €
15.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

62,52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1939, 2/2 nad., prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem okolju kraja Brdce (Dol pri Hrastniku, Zasavje) je naprodaj 3-sobno stanovanje, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo. Po podatkih GURS je bila stavba zgrajena leta 1939. Stanovanje je starejše....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 15)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si