• GoHome Professional
stanovanja slovenija 80 m2 najceneje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • stanovanja slovenija 80 m2 najceneje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija 80 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija 80 m2 najceneje" je bilo najdenih 162 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.031 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 340000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, IŠKA, 319.000 €, 75,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2012, Naprodaj je prostorno svetlo večje stanovanje v pritličju manjšega bloka v Siški. Stanovanje je bilo delno prenovljeno in je delno opremljeno. Pripada mu eno parkirišče za rampo za blokom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR V Šiški....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 319.700 €, 85,10 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

Obcina: ? ID oglasa: 490191131-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja v Trnovskem predmestju, enem najbolj zaželenih predelov v Ljubljani. Stanovanje se nahaja v pritličju stanovanjske hiše, ki je po podatkih GURS zgrajena leta 1924 in skupaj....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 320.000 €, 80,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

80,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, P/K+P+1+2+M, NOSTALGIČNO STANOVANJE Z VINTAGE POHIŠTVOM, uporabna površina 60,20 m2, klet 16,10 m2, zastekljen balkon 4,20 m2, bližina parka Tivoli, hiter dostop do narave in centra mesta ter obvoznice, na koncu mirne slepe ulice, dobro vzdrževano,....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 323.000 €, 87,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

87,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1. nad., prodamo. Cena: 323.000,00 EUR PRODAMO MODERNO STANOVANJE S PARKIRNIM MESTOM V GARAŽNI HIŠI! V urejenem in sodobnem stanovanjskem objektu v Sežani prodamo, prijetno, svetlo in funkcionalno stanovanje, ki vas bo navdušilo z odlično razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 323.250 €, 76,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

76,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2022, 3/3 nad., prodamo. Cena: 323.250,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 328.000 €, 74,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

74,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2002, 3. nad., Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalno zasnovanega 3-sobnega stanovanja v 3. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka v Domžalah. Stanovanje odlikujeta južna lega, ki zagotavlja obilico naravne svetlobe, ter....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 329.000 €, 83,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

83,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1983, 1/8 nad., prodamo. Cena: 329.000,00 EUR V Kranju, na Planini II.(Ul.Rudija Papeža) prodamo 3-sobno stanovanje, predelano v štiri sobno v neposredni bližini šole, vrtca, lekarne, pošte, trgovskih centrov. Stanovanje meri 83,8 m2 (uporabna površina....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 329.000 €, 83,80 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.inf-ing.si

V Kranju, na Planini II.(Ul.Rudija Papeža) prodamo 3-sobno stanovanje, predelano v štiri sobno v neposredni bližini šole, vrtca, lekarne, pošte, trgovskih centrov. Stanovanje meri 83,8 m² (uporabna površina 73,7 m²) in se nahaja v 1.nadstropju osemnadstropne stavbe. Razporeditev:....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 329.000 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1700, 2. nad., koper-center - prešernov trg - top lokacija.odlična lokacija, le nekaj minut do mestnega jedra in fakultet.na lepi lokaciji prodamo 4-sobno stanovanje v neto tlorisne površine 87,7 m2, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR KOPER-CENTER – PREŠERNOV....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, JAGODJE, 338.000 €, 86,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, 3/3 nad., V Izoli prodamo tri sobno stanovanje, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe.Površina stanovanja je 81 m2. Lokacija je odlična, stanovanje je primerno za stalno bivanje kakor tudi za počitniško stanovanje, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 339.000 €, 78,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

78,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2000, 1/M, V mestnem jedru Kopra prodamo 4-sobno stanovanje z veliko strešno teraso, dostop z avtom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 339.000,00 EUR Na odlični lokaciji v mestnem jedru Kopra prodamo prostorno 4-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, 5/5 nad., Popolnoma adaptirano stanovanje v Luciji, sončno in svetlo, 2 minuti do morja, v neposredni bližini vsa potrebna infrastruktura (avtobusna postaja, trgovine, lekarna..), parkiranje pred blokom samo za stanovalce bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 349.000 €, 82,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

82,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, mansarda, 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR PRODAJA: GROSUPLJE – 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo V mirnem in urejenem delu Grosuplja....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 349.500 €, 73,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, adaptirano l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 349.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepega prenovljenega in opremljenega trisobnega stanovanja v mirnem naselju Zbiljski gaj. Stanovanje se nahaja v tristanovanjski hiši, v urejenem in prijetnem okolju,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 350.000 €, 79,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

79,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 1998, 6/11 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V Ljubljani, na odlični in iskani lokaciji v neposredni bližini nakupovalnega centra Aleja, posredujemo pri prodaji funkcionalnega in svetlega 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v 6. nadstropju....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 375.000 € na 355.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 355.000 €, 75,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 375.000 €
06.05.2026 - 355.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

75,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1932, 1/3 nad., prodamo. Cena: 355.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja v Rožni dolini, ki se nahaja v 1. nadstropju stanovanjske stavbe, neto tlorisne površine 75,6 m², uporabne površine 56,8 m², klet 0,8 m², odprta terasa 18,0 m².....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.kumi.si

Stanovanje se nahaja v večstanovanjski hiši (v kateri so štiri stanovanja), objekt zgrajena leta 1971 . Pripada mu tudi garaža v izmeri 22,7m² katera ima priročno podstreho. V sklopu garaže je tudi dodaten prostor za druženje , delavnico , 19,8m² . Parkiranje je možno v garaži....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 385.000 € na 372.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 372.000 €, 85,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.03.2026 - 385.000 €
11.04.2026 - 372.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1974, 143 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 372.000,00 EUR Splošni opis: Stanovanje se nahaja na v dvostanovanjski hiši z ločenim vhodom ter dobri lokaciji. V neposredni bližini je lpp, trgovina, tržnica, banka, ZDR. Hiša ima dva lastnika.Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 376.329 €, 73,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2024.,

www.indomio.si

73,79 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2025, 121 m² zemljišča, pritličje, zanimiva priložnost za kakovostno bivanje v idiličnih Dobrunjah. Začela se je gradnja simetričnega dvojčka P+1+Po s štirimi stanovanji, dve pritlični 3 sobni stanovanji in dve 4 sobni stanovanji v nadstropju in mansardi....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 388.000 €, 85,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Center, Vodmat, blizu poliklinike in klinicnega centra. Sodobno bivanje v prenovljeni vili iz leta 1929 – 85 m² udobja v samem središču mesta Stopite v prostor, kjer se zgodovina sreča s sodobnostjo. To čudovito trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 390.000 €, 77,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

77,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, P/1 nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR NA PRODAJ: Svetlo in prijetno 3-sobno stanovanje z velikim zasebnim vrtom – popolna izbira za mirno, udobno in sproščeno bivanje! Prodamo izjemno lepo stanovanje v dvo-stanovanjski hiši, ki nudi 70 m² bivalne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 395.000 €, 75,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2021, 1/3 nad., prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Prenovljeno stanovanje in ločena garsonjera – odlična priložnost za bivanje ali investicijo V Piranu, v neposredni bližini Trga bratstva, prodamo svetlo in skrbno prenovljeno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 398.000 €, 73,00 m2 cca 5450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

73,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1854, 3/3 nad., prodamo. Cena: 398.000,00 EUR V večstanovanjski stavbi v samem središču mesta prodamo prijetno 3-sobno stanovanje orientirano v smeri grajskega griča z možnostjo povečanja bivalne površine z odkupom skupnih prostorov (podstrehe) nad stanovanjem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 419.000 €, 72,60 m2 cca 5770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.visa.si

REZERVIRANO ! .

 
 
 
  Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 430.000 €, 79,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

79,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1960, 188 m2 zemljišča, P/2 nad., obnovljeno, parkirišče, atrij, vrt, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 4-sobnega stanovanja v pritličju večstanovanjske hiše v zaželjeni ljubljanski soseski Rožna dolina. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 460.000 €, 81,00 m2 cca 5680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2025.,

www.indomio.si

81,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, pritličje, Luksuzno bivanje v Kranjski Gori - kjer se prefinjenost sreča z naravo, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Predstavljamo vam elegantno trisobno stanovanje, ki združuje vrhunsko oblikovanje, udobje in neprekosljivo lokacijo v središču Kranjske....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 475.000 €, 80,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2025.,

www.indomio.si

80 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2005, Sodobna eleganca v srcu Trnovega, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR V eni izmed najbolj zaželenih sosesk Ljubljane – umirjenem in hkrati živahnem Trnovem – vam predstavljamo sofisticirano 2,5-sobno stanovanje, kjer se prefinjen dizajn sreča z brezčasno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 480.000 €, 80,00 m2 cca 6000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

4 - sobno stanovanje, Ljubljana Center, zgrajeno l. 1803, obnovljeno l. 1997, osveženo l. 2005, 1. /2. nad., neto tlorisna površina 137,60 m2, uporabna površina 80,30 m2, terasa 52,30 m2, shramba 5,00 m2). Cena: 480.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 482.000 €, 85,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 2/4 nad., prodamo. Cena: 482.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2- sobno izredno svetlo, prostorno in funkcionalno stanovanje neto tlorisne površine 85,2 m2, ki se nahaja na Markovcu v Kopru, v 2/4 nadstropju urejenega večstanovanjskega bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 485.000 €, 75,00 m2 cca 6470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, VP./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 142,70 m2, uporabna površina 75,60 m2, terasa 58,60 m2, parkirno mesto 36,00 m2. Cena: 485.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, Po dogovoru, 85,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Menjam za večje stanovanje v centru Ljubljane z doplačilom. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-162 (od skupaj 163)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!