• GoHome Professional
stanovanja slovenija 90 m2 do 320000 eur najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija 90 m2 do 320000 eur najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija 90 m2 do 320000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija 90 m2 do 320000 eur najceneje" je bilo najdenih 113 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.497 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 90 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 300000 eur (malo cenejši)
    • 330000 eur (malo dražje)
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 3 sobno stanovanje. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 1897 ter sproti redno vzdrževan,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 280.000 €, 90,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

90,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., V centru Maribora prodamo v celoti prenovljeno (2021) staromeščansko stanovanje v izmeri 90,1 m2. Nahaja se v 3. nadstropju stavbe iz leta 1910 in obsega dnevni prostor s kuhinjo, 3 spalnice ter moderno kopalnico. Talno....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2025.,

www.indomio.si

88,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, adaptirano l. 2023, V nakup vam ponujamo na novo opremljeno in urejeno trosobno stanovanje v centru Celja nasproti avtobusne postaje. Stanovanje se nahaja v tretjem nadstropju s kletjo v pritličju. S stanovanja imate izredno lep pogled na Celjski....

 
 
 
  Stanovanje, FUŽINE, 285.000 €, 90,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2023.,

www.mp-projekt.si

Prodamo svetlo, delno obnovljeno, dobro vzdrževano in brez dodatnih vlaganj vseljivo 4-sobno stanovanje v urejenem bloku s 13 stanovanji na vhod. Lokacija med drugim ponuja vrtec, šolo, banko, pošto, trgovine, LPP postajališče, več možnosti rekreacije, hiter dostop do obvoznice, pa....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 287.000 €, 88,90 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Na Bleiweisovi cesti v Kranju 13. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno štirisobno stanovanje v velikosti 88,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 88,90 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik, - kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, CERKLJE NA GORENJSKEM, 295.000 €, 84,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

84 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1959, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR SANJSKO STANOVANJE– PROSTOR, SVETLOBA IN MIR Cerklje na Gorenjskem – 84 m² skupaj (63,6 m² neto + 21 m² kleti) Odkrijte bivanje, ki združuje najboljše iz dveh svetov Iščete dom, kjer boste uživali v popolnem miru, zasebnosti....

 
 
 
  Stanovanje, BRITOF, 295.000 €, 84,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

84,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, 1/1 nad., Naprodaj je svetlo prostorno 3. sobno stanovanje -dupleks v bloku v Britofu pri Kranju. Stanovanju pripada tudi eno parkirno mesto pred stavbo. Blok je urejen in miren in v bližini vse infrastrukture, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V Britofu....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 297.000 €, 96,30 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-112 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubljani na Gornjem Rudniku posredujemo pri prodaji zanimivega 3-sobnega stanovanja, ki po podatkih Gurs-a meri 96,3m2. Stanovanje se nahaja v hiši s tremi ločenimi enotami. Hiša je bila zgrajena leta 1960, vendar je bila....

 
 
 
  Stanovanje, BERTOKI, 298.000 €, 84,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

84,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2019, TROSOBNO STANOVANJE - BERTOKI (KOPER).V okolici naselja Bertoki, le 4 km iz centra Kopra, prodamo prostorno 3-sobno stanovanje v dvostanovanjski hiši. Stanovanje se nahaja v pritličju. Hiša je bila zgrajena l. 1900, obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 300.000 €, 88,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

88,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1953, adaptirano l. 2023, 65 m2 zemljišča, 1/2 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR TOP LOKACIJA V NEPOSREDNI BLIŽINI CENTRA MESTA IN ZELENIH POVRŠIN, 3 SOBNO STANOVANJE PRIMERNO ZA DRUŽINO, 88,4 M2 BIVALNE POVRŠINE, 14,8 M2 GARAŽA, 19,9 M2 KLET, KOMPLETNO....

 
 
 
  Stanovanje, DVOR, 312.000 €, 84,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 319.000 €, 83,80 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Na odlični lokaciji v Kranju, Planina 2 posredujemo pri prodaji 3- sobnega prostornega stanovanja v izmeri 83,8 m2, ki se nahaja v prvem nadstropju 1/8 stanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene leta 1983. Stanovanje je preurejeno v 4-sobno in se ponaša z dobro razporeditvijo prostorov.....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem centru Kamnika,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 319.000 €, 91,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., -bližina avtoceste-bližina narave in smučišča-bližina mesta, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno stanovanje tik pod Pohorjem Na izjemno zaželeni lokaciji, tik pod Pohorjem v Zgornjem Radvanju,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 319.700 €, 85,10 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

Obcina: ? ID oglasa: 490191131-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja v Trnovskem predmestju, enem najbolj zaželenih predelov v Ljubljani. Stanovanje se nahaja v pritličju stanovanjske hiše, ki je po podatkih GURS zgrajena leta 1924 in skupaj....

 
 
 
  Stanovanje, FUŽINE, 320.000 €, 88,80 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-54 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 4-sobnega stanovanja v Novih Fužinah na Preglov trgu, ki se nahaja v 8. nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1988. Stanovanje obsega 88,8 m2 bruto površine, od tega 75,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 323.000 €, 87,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

87,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1. nad., prodamo. Cena: 323.000,00 EUR PRODAMO MODERNO STANOVANJE S PARKIRNIM MESTOM V GARAŽNI HIŠI! V urejenem in sodobnem stanovanjskem objektu v Sežani prodamo, prijetno, svetlo in funkcionalno stanovanje, ki vas bo navdušilo z odlično razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, MALA LOKA, 328.000 €, 82,10 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2024.,

www.mp-projekt.si

V naselju Mala Loka pri Domžalah, posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v 1. nadstropju. Skupna izmera stanovanja je 82,10 m2, od tega je bivalna površina 69,10 m2, površina dveh balkonov pa 13,10 m2. Stanovanje se nahaja v eni enoti hiše dvojčka, ki je bila zgrajenega leta....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 329.000 €, 83,80 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.inf-ing.si

V Kranju, na Planini II.(Ul.Rudija Papeža) prodamo 3-sobno stanovanje, predelano v štiri sobno v neposredni bližini šole, vrtca, lekarne, pošte, trgovskih centrov. Stanovanje meri 83,8 m² (uporabna površina 73,7 m²) in se nahaja v 1.nadstropju osemnadstropne stavbe. Razporeditev:....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 329.000 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1700, 2. nad., koper-center - prešernov trg - top lokacija.odlična lokacija, le nekaj minut do mestnega jedra in fakultet.na lepi lokaciji prodamo 4-sobno stanovanje v neto tlorisne površine 87,7 m2, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR KOPER-CENTER – PREŠERNOV....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 329.000 €, 83,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

83,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1983, 1/8 nad., prodamo. Cena: 329.000,00 EUR V Kranju, na Planini II.(Ul.Rudija Papeža) prodamo 3-sobno stanovanje, predelano v štiri sobno v neposredni bližini šole, vrtca, lekarne, pošte, trgovskih centrov. Stanovanje meri 83,8 m2 (uporabna površina....

 
 
 
  Stanovanje, JAGODJE, 338.000 €, 86,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, 3/3 nad., V Izoli prodamo tri sobno stanovanje, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe.Površina stanovanja je 81 m2. Lokacija je odlična, stanovanje je primerno za stalno bivanje kakor tudi za počitniško stanovanje, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, 5/5 nad., Popolnoma adaptirano stanovanje v Luciji, sončno in svetlo, 2 minuti do morja, v neposredni bližini vsa potrebna infrastruktura (avtobusna postaja, trgovine, lekarna..), parkiranje pred blokom samo za stanovalce bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2025, 1. nad., v celoti adaptirano, tlorisno, razgibano stanovanje, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji trosobnega stanovanja v osrčju Rogaške Slatine, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 347.500 €, 92,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja v večstanovanjski zgradbi SOLIS.; year: 2022 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 349.000 €, 82,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

82,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, mansarda, 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR PRODAJA: GROSUPLJE – 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo V mirnem in urejenem delu Grosuplja....

 
 
 
  Stanovanje, POLJANE, 349.000 €, 88,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

88 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, visoko pritličje, 3-sobno stanovanje na Poljanski cesti, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Na odlični lokacij v centru mesta posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja na Poljanski cesti v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-113 (od skupaj 114)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!