• GoHome Professional
stanovanja slovenija adaptirano 90 m2 čim manjše b - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija adaptirano 90 m2 čim manjše b - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija adaptirano 90 m2 čim manjše balkon

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija adaptirano 90 m2 čim manjše balkon" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.191 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 90 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 200000 eur
    • do 250000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

82,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2015, 4/4 nad., Na odlični lokaciji na Ptuju (Ljudski vrt) prodamo svetlo in funkcionalno 4-sobno dupleks stanovanje z balkonom. Stanovanje v izmeri 82,4 m2 se nahaja v 4. nadstropju in nudi udobno bivanje v bližini vse potrebne infrastrukture,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija adaptirano 90 m2 čim manjše balkon'
220.000 €
108.000 €
269.000 €
  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.kumi.si

Stanovanje se nahaja v večstanovanjski hiši (v kateri so štiri stanovanja), objekt zgrajena leta 1971 . Pripada mu tudi garaža v izmeri 22,7m² katera ima priročno podstreho. V sklopu garaže je tudi dodaten prostor za druženje , delavnico , 19,8m² . Parkiranje je možno v garaži....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 229.065 € na 222.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 222.000 €, 89,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 229.065 €
08.05.2026 - 222.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

89,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2024, 1/7 nad., prodamo. Cena: 222.000,00 EUR Na Koroški cesti ekskluzivno prodajamo prostorno 3-sobno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3-sobno stanovanje obsega: odprt dnevno bivalni prostor z prehodom v kuhinjo z jedilnico, spalnico z možnostjo....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,00 m2 cca 4370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.indomio.si

89,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1987, adaptirano l. 2020, 3/5 nad., Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 70 m2 zemljišča, 2/M, LJ. CENTER, 89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 2/M, Etažno stanovanje z vrtom in garažo v bližini kliničnega centra, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 198.000 €, 90,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

90,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1955, adaptirano l. 2000, 2/M, trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR VELENJE-ŠERCERJEVA CESTA - posredujemo pri prodaji prostornega trisobnega stanovanja v prijetni okolici, kjer je še dovolj zelenja in hkrati bližina centra. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 179.000 €, 92,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

92,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2025, VP/3 nad., Svetlo, pritlično stanovanje z velikim balkonom, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Kidričevem, v večstanovanjski stavbi (1948) je na prodaj, obnovljeno, prostorno 3 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega, obnovljenega....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

93 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Prodamo delno prenovljeno in vzdrževano štirisobno stanovanje v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Jesenicah, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 370.000 € na 330.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

95,45 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.