• GoHome Professional
stanovanja slovenija adaptirano balkon čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija adaptirano balkon čim večje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija adaptirano balkon čim večje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija adaptirano balkon čim večje" je bilo najdenih 105 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.465 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 370000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, HOČKO POHORJE, 199.900 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2010, adaptirano l. 2023, 1/M, Na prodaj svetlo, funkcionalno in premišljeno opremljeno 2-sobno stanovanje na Pohorju, pod Bellevue-jem in maribrosko Gondolo. Dodatne prednosti so balkon z razgledom, 2 parkirni mesti, daljinskko upravljanje ogrevanja, protivlomna....

 
 
 
  Stanovanje, GABROVKA, 104.880 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2024.,

www.indomio.si

59,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., Gabrovka, Litija, prodamo. Cena: 104.880,00 EUR Prodajamo stanovanje v naselju Gabrovka, občina Litija. Po podatkih GURS ima stanovanje 59,6 m², od tega 5,0 m² balkona in 3,9 m² kleti. Stavba je bila zgrajena leta 1976.....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 103.900 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 103.900,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA ULICA ŠTEFANA KOVAČA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
  Stanovanje, MOZIRJE, 132.500 €, 56,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., obnovljeno stanovanje, top lokacija, v neposredni bližini vsa potrebna infrastruktura, možnost uporabe lesen ute in kos zemlje ob hiši, prodamo. Cena: 132.500,00 EUR V samem središču Mozirja prodamo obnovljeno 3- sobno....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 269.000 €, 56,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V Kamniku, na Duplici prodamo prenovljeno 2,5 SOBNO STANOVANJE, v skupni izmeri 56,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju štirinadstropnega bloka. Razporeditev prostorov Stanovanje obsega kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 210.000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2022, 3. nad., garaža, pvc okna, novejša notranja vrata, laminat, izolirana fasada, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Prodamo prijetno stanovanja z balkonom v Logatcu. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjskega bloka in obsega:....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 289.000 €, 51,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.indomio.si

51,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., Svetlo in popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v BS3, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji obnovljenega, svetlega in prostornega 3 sobnega stanovanja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

47,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2024, 3. nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v Postojni, v urejenem okolju z neposredno bližino centra mesta. Lokacija omogoča dostop do vse glavne infrastuktura, hkrati pa nudi prijetno bivanje zaradi odlične....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 243.000 €, 44,00 m2 cca 5520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

44,8 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 4/4 nad., posredujemo pri prodaji manjšega dvosobnega stanovanje, ki obsega spalnico, ločeno jedilnico (možnost uporabe kot otroška soba), dnevno bivalni prostor, kuhinjsko nišo in manjši zastekljen balkon....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno