• GoHome Professional
stanovanja slovenija adaptirano balkon 60 m2 najce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija adaptirano balkon 60 m2 najce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija adaptirano balkon 60 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija adaptirano balkon 60 m2 najceneje" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.826 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manjši)
    • 60 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 280000 eur
    • do 350000 eur (povprečna cena)
    • do 420000 eur
    • do 3500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, GABROVKA, 104.880 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2024.,

www.indomio.si

59,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., Gabrovka, Litija, prodamo. Cena: 104.880,00 EUR Prodajamo stanovanje v naselju Gabrovka, občina Litija. Po podatkih GURS ima stanovanje 59,6 m², od tega 5,0 m² balkona in 3,9 m² kleti. Stavba je bila zgrajena leta 1976.....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija adaptirano balkon 60 m2 najceneje'
157.000 €
174.000 €
175.000 €
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

60,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2021, 1. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Predstavljamo vam prijetno 2-sobno stanovanje v velikosti 40,8 m², ki se nahaja v Sežani, v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe. Nahaja se v neposredni bližini stadiona v Sežani in poslovnega....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

61,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2000, visoko pritličje, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR PRODAMO VISOKO PRITLIČNO STANOVANJE! Stanovanje se nahaja v centru Sežane, blizu vse infrastrukture( šole, trgovine, banke, ipd.). Stanovanje obsega: kopalnico, otroško sobo,....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 269.000 €, 56,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V Kamniku, na Duplici prodamo prenovljeno 2,5 SOBNO STANOVANJE, v skupni izmeri 56,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju štirinadstropnega bloka. Razporeditev prostorov Stanovanje obsega kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 289.000 €, 55,00 m2 cca 5260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 298.000 €, 63,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

63,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2018, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Svetlo in moderno 3-sobno stanovanje se nahaja v samem središču Domžal. Stanovanje se nahaja v 4. nadstropju dobro vzdrževane stavbe, zgrajene leta 1966, in je bilo popolnoma prenovljeno v letih....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 329.000 €, 62,00 m2 cca 5310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2005, 70 m2 zemljišča, 4. nad., 2x nadstrešek za avto, vrt, 2x klet, skupni prostor na podstrešju, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4s stanovanja na top lokaciji, kjer imate vse pri roki. Stanovanje je glede na....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 358.000 €, 60,00 m2 cca 5970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2010, 1. nad., EKSKLUZIVNO - V Kranjski Gori, 50 korakov od smučišča, posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja z balkonom, na eni izmed najbolj zaželenih lokacij. Peš do smučišča in centra, v mirni ulici, v odlično obnovljeni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!