• GoHome Professional
stanovanja slovenija adaptirano parkirno mesto - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • stanovanja slovenija adaptirano parkirno mesto - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija adaptirano parkirno mesto

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija adaptirano parkirno mesto" je bilo najdenih 310 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.312 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 300000 eur (povprečna cena)
    • do 370000 eur
    • do 3000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 68,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2017, Nahaja se v manjšem bloku z 8 stanovanji. Odlikuje ga odlična razporeditev, odprti prostori z obokanimi prehodi ter kakovostno masivno leseno pohištvo. Stanovanje obsega prostoren balkon in klet, ogrevanje je na elektriko, nameščena....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 220.000 € na 205.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.02.2026 - 220.000 €
05.05.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

66,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2010, 2/5 nad., Ponuja se vam redka priložnost kupiti stanovanje v samem centru mesta, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico 2 spalnici....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 257.000 €, 121,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2010, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., Predstavljamo vam izjemno priložnost,za nakup sodobnega, prostornega in skrbno vzdrževanega 4 - sobnega stanovanja, ki se nahaja v prvem nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta, zgrajenega leta 2010, v mirnem....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

60,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2021, 1. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Predstavljamo vam prijetno 2-sobno stanovanje v velikosti 40,8 m², ki se nahaja v Sežani, v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe. Nahaja se v neposredni bližini stadiona v Sežani in poslovnega....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 335.000 €, 103,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

103,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 2/3 nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Medvodah, natančenje na Kržišnikovi ulici, prodamo svetlo, funcionlano in opremljeno 5 sobno stanovanje - dupleks. Nahaja se v drugem nadstopju bloka, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

68,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, pritličje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 280.000 €, 44,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

44,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1839, adaptirano l. 2000, 1. nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR REDKA PRILOŽNOST: ZGODOVINSKI ŠARM S KOMFORTOM – LASTNO PARKIRNO MESTO V CENTRU! Šiška, ob Tivoliju – mir, ki diha z mestom Predstavljajte si: stanovanje s pravo dušo, v stavbi iz leta 1839,....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, 3. nad., prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 220.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2024.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

115 m², 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2016, 168 m² zemljišča, P/2 nad., prostorno stanovanje v tri stanovanjski hiši, na dobro prometno dostopni lokaciji, z veliko pokrito teraso in zemljiščem, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija: na mirni, prometno dobro dostopni lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Po dogovoru, 115,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE 1: CELJE, ZAGRAD 115,62 m2, 3-sobno, adaptirano l. 2010, Večstanovanjska stavba obnovljena letu 2010. Objekt obsega pritljičje, etažo in mansardni duples, shrambo, teraso v obliki atrija ter 3 parkirišča, prodamo. Pokličite za ceno. STANOVANJE 2: CELJE, ZAGRAD 116,3 m2,....

 
 
 
  Stanovanje, KOČEVJE, 43.000 €, 51,50 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

adaptirano leta 2005, .

 
 
 

Ste opazili napako?