• GoHome Professional
stanovanja slovenija balkon 70 m2 čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija balkon 70 m2 čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija balkon 70 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija balkon 70 m2 čim večje" je bilo najdenih 76 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.325 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Stanovanje, MARKOVEC, 325.000 €, 69,00 m2 cca 4710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-31 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je svetlo in prostorno 3 sobno stanovanje v manjšem bloku z 8 stanovanji. Ponaša se z odprtim pogledom na morje in masivnim lesenim pohištvom. Vhod v stanovanje je v isti etaži kot glavni vhod v blok. OPIS Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 286.000 €, 69,00 m2 cca 4150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

69,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, Izredno lepo, svetlo in prostorno trisobno stanovanje, podzemno lastniško parkirno mesto, optika, klima, balkon s pogledom v naravo, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, dobra razporeditev prostorov, v bližini vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONČNO TRISOBNO STANOVANJE Z RAZGLEDOM – POPOLNOMA OBNOVLJEN BLOK ŠIŠENSKA, ŠIŠKA – Odlična lokacija, kjer imate vse na dosegu roke! Trgovine, banka, pošta, šola, vrtec – vse v neposredni bližini. In ko želite mir in....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 68,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2017, Nahaja se v manjšem bloku z 8 stanovanji. Odlikuje ga odlična razporeditev, odprti prostori z obokanimi prehodi ter kakovostno masivno leseno pohištvo. Stanovanje obsega prostoren balkon in klet, ogrevanje je na elektriko, nameščena....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,50 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m² v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon. Je takoj vseljivo. .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3. nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Prodamo prostorno in opremljeno 3 - sobno stanovanje z 60,00 m2 uporabne površine. Nahaja se v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta z dvigalom, ki je bil zgrajen l. 1968. Na objektu je bila obnovljena fasada,....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

67,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 2. nad., prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega in svetlega dvosobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1980, v Lucija. Stanovanje meri 67,1 m² neto tlorisne površine in je bilo v celoti....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

67,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2012, P/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno manjšo spalnico in parkirnim mestom v garaži. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedelskih razgledih prodamo prostorno in svetlo 1-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3/12 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m2 v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon.....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

67,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1958, 1/4 nad., izjemna lokacija 3 sobno stanovanje na partizanski cesti poleg tomšičevega drevoreda, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v bližini centra Maribora v Tomšičevem drevoredu na Partizanski cesti, je naprodaj lepo 3 sobno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 67,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

67 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, 2. nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN – Svetlo 3-sobno stanovanje v srcu starega mestnega jedra, le korak od morja Si želite živeti ali dopustovati tam, kjer se mediteranski utrip prepleta z vonjem morja in zgodovinskim šarmom Pirana? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 93.900 €, 66,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje, ki je obrnjeno na tri strani neba (jug, vzhod in zahod) ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (8,08m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, spalnico ter sobo. K temu stanovanju pripada še kletna....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 375.000 € na 348.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 348.000 €, 66,00 m2 cca 5270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 375.000 €
16.03.2026 - 348.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 11/14 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR Stanovanje, kjer Ljubljana postane panorama! Bratovševa ploščad 8, Ljubljana. Pogled na Ljubljano. Dve parkirni mesti. 66,2m² + balkon + klet....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 220.000 € na 205.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.02.2026 - 220.000 €
05.05.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

66,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2010, 2/5 nad., Ponuja se vam redka priložnost kupiti stanovanje v samem centru mesta, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico 2 spalnici....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 172.992 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 174.000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2004, 4/4 nad., prodamo. Cena: 174.000,00 EUR 2,5-sobno stanovanje z balkonom in razgledom na Pohorje – Borštnikova ulica, Maribor Iščete prijeten dom v mirnem okolju, a hkrati blizu vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam izredno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 173.424 €, 65,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-135 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

64,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., Posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja v prijetni in urejeni soseski v neposredni bližini centra Domžal. Z manjšim posegom je možna izdelava dodatne sobe. Leta 2025 je bila na stavbi obnovljena fasada, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Savsko Naselje, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana - Savsko naselje, zgrajeno l. 1957, VP./5. nad. v večstanovanjski stavbi, neto tlorisna površina 64,80 m2, bivalni prostor 64,80 m2. Cena: 350.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na izredno priljubljeni....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,40 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.inteleks.si

LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja, hodnik. Stanovanje nima balkona, kakor tudi ne kleti. OBNOVE NA STANOVANJU IN STAVBI: 2005: kopalnica, talne obloge, delno okna 2020: kuhinja....