• GoHome Professional
stanovanja slovenija balkon najceneje 90 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija balkon najceneje 90 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija balkon najceneje 90 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija balkon najceneje 90 m2" je bilo najdenih 55 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.131 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 90 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, GROSUPLJE, 349.000 €, 82,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

82,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, mansarda, 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR PRODAJA: GROSUPLJE – 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo V mirnem in urejenem delu Grosuplja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.kumi.si

Stanovanje se nahaja v večstanovanjski hiši (v kateri so štiri stanovanja), objekt zgrajena leta 1971 . Pripada mu tudi garaža v izmeri 22,7m² katera ima priročno podstreho. V sklopu garaže je tudi dodaten prostor za druženje , delavnico , 19,8m² . Parkiranje je možno v garaži....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 385.000 € na 372.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 372.000 €, 85,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.03.2026 - 385.000 €
11.04.2026 - 372.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1974, 143 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 372.000,00 EUR Splošni opis: Stanovanje se nahaja na v dvostanovanjski hiši z ločenim vhodom ter dobri lokaciji. V neposredni bližini je lpp, trgovina, tržnica, banka, ZDR. Hiša ima dva lastnika.Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 388.000 €, 85,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Center, Vodmat, blizu poliklinike in klinicnega centra. Sodobno bivanje v prenovljeni vili iz leta 1929 – 85 m² udobja v samem središču mesta Stopite v prostor, kjer se zgodovina sreča s sodobnostjo. To čudovito trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,00 m2 cca 4370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.indomio.si

89,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1987, adaptirano l. 2020, 3/5 nad., Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 435.000 €, 98,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR Prodamo 3- sobno stanovanje v centru Ljubljane Na nakup je na voljo 3-sobno stanovanje na odliči lokaciji v centru Ljubljane v velikosti 98,40 m2. Stanovanje obsega: velik dnevni prostor kuhinjo spalnico otroško sobo....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori , prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo, energetsko učinkovito in funkcionalno zasnovano z uporabno površino v izmeri....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 70 m2 zemljišča, 2/M, LJ. CENTER, 89 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1918, adaptirano l. 2004, 2/M, Etažno stanovanje z vrtom in garažo v bližini kliničnega centra, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR, prodamo. Cena: 477.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 482.000 €, 85,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

85,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 2/4 nad., prodamo. Cena: 482.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2- sobno izredno svetlo, prostorno in funkcionalno stanovanje neto tlorisne površine 85,2 m2, ki se nahaja na Markovcu v Kopru, v 2/4 nadstropju urejenega večstanovanjskega bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 520.000 €, 82,00 m2 cca 6340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V Luciji prodamo obnovljeno 3-sobno stanovanje z vrhunsko opremo in zastekljenim balkonom v stavbi z dvigalom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 520.000,00 EUR V Luciji prodamo prostorno in svetlo 3-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 524.400 €, 83,00 m2 cca 6320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, prodamo. Cena: 524.400,00 EUR Prodaja se prostorno stanovanje v hiši z vrtom, teraso in parkirišči – 4 km do obale Velikost: 173 m² Nadstropje: 1/2 Spalnice: 2 Kopalnice: 1 Vseljivo: po dogovoru Iščete dom, ki združuje udobje, funkcionalnost in bližino....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 549.000 €, 97,00 m2 cca 5660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

Stanovanje v dvostanovanjski hiši, Ljubljana Brod, zgrajeno l. 1972, prenovljeno l. 2025, P/1., skupna površina 144,80 m2, od tega bivalni prostor 96,90 m2, garaža, klet, balkon, 3 parkirna mesta, skupno zemljišče 437,00 m2. Cena: 549.000 EUR. Na Brodu na izredno mirni in zaželeni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-55 (od skupaj 56)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!