• GoHome Professional
stanovanja slovenija balkon najdražje 70 m2 pritli - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija balkon najdražje 70 m2 pritli - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija balkon najdražje 70 m2 pritličje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija balkon najdražje 70 m2 pritličje" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.197 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 340000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 199.780 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 365.000 €, 72,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

72,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2021, P/6 nad., V celoti opremljeno in renovirano pritlično stanovanje, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR V Luciji je na voljo 3 sobno konfortno opremljeno stanovanje. Stanovanje se nahaja v pritličju več stanovanjskega bloka. Leta 2010....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Savsko Naselje, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana - Savsko naselje, zgrajeno l. 1957, VP./5. nad. v večstanovanjski stavbi, neto tlorisna površina 64,80 m2, bivalni prostor 64,80 m2. Cena: 350.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na izredno priljubljeni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija balkon najdražje 70 m2 pritličje'
173.424 €
235.000 €
232.320 €
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 319.000 €, 75,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2012, Naprodaj je prostorno svetlo večje stanovanje v pritličju manjšega bloka v Siški. Stanovanje je bilo delno prenovljeno in je delno opremljeno. Pripada mu eno parkirišče za rampo za blokom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR V Šiški....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 265.000 €, 76,60 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.agentkranj.si

V pritličju lepo vzdrževanega objekta, v Frankovem naselju prodamo lepo trisobno stanovanje, ki je pregrajeno v tri in pol sobnega. Fasada na objektu je bila obnovljena leta 2011, tako kot streha in žlebovi. Stanovanje je bilo v kompletu obnovljeno leta 2013. Ogrevanje je preko zemeljskega....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 199.500 €, 71,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, adaptirano l. 2014, 2/5 nad., Postojna, v mirnem naselju, opremljeno in takoj vseljivo, prodamo. Cena: 199.500,00 EUR Lokacija: v nizki večstanovanjski stavbi s 23 stanovanji, na odlični lokaciji z veliko zelenja. Razporeditev prostorov: stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....