• GoHome Professional
stanovanja slovenija balkon vsaj 80 m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • stanovanja slovenija balkon vsaj 80 m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija balkon vsaj 80 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija balkon vsaj 80 m2 čim večje" je bilo najdenih 191 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.040 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PTUJ, 139.900 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-520 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kvedrovi ulici na Ptuju, v prijetno urejeni zeleni soseski petih večjih blokov mestne četrti Center, v večstanovanjski stavbi, grajeni leta 1974, prodamo svetlo, v toplino odeto 3-sobno stanovanje v četrtem nadstropju, s....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 319.000 €, 75,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2012, Naprodaj je prostorno svetlo večje stanovanje v pritličju manjšega bloka v Siški. Stanovanje je bilo delno prenovljeno in je delno opremljeno. Pripada mu eno parkirišče za rampo za blokom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR V Šiški....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 182.855 €, 75,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 182.855,69 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 315.000 €, 75,00 m2 cca 4200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 1/11 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR V kratkem bo na voljo 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji, primerni za družine. (v bližini Kino Šiška, trgovina, 800m Gimnazija Šiška, vrtec, Aleja) Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju, orientirano na....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

2,5 sobno 74 m2 (hodnik, wc, kopalnica wc, kuhinja z dnevno, kabinet, spalnica, zastekljen balkon), opremljeno, klima, shramba-klet 6,3 m2, garaža-klet 20,7 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 199.780 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 328.000 €, 74,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

74,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2002, 3. nad., Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalno zasnovanega 3-sobnega stanovanja v 3. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka v Domžalah. Stanovanje odlikujeta južna lega, ki zagotavlja obilico naravne svetlobe, ter....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 237.000 €, 74,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

74 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1983, 1/4 nad., Svetlo, lepo in prostorno trisobno stanovanje, dva zasteklena balkona, nova fasada, blizu centra, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, v bližini vse potrebne infrastrukture kot so šola, vrtec, gimnazija, trgovine, bolnica,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 230.000 €, 74,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

74,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2025, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR NOVO MESTO, Pod Trško goro, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 74,40 m2, uporabne površine 59,20 m2 ter zgrajeno l. 1972, obnovljeno l. 1999(streha) in l.2007 (okna, fasada) ter l.2025 (v....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 264.631 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, 4./6. nad., v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 128,40 m2, površina stanovanja 74,90 m2, balkon 48,70 m2, shramba 4,80 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 264.631,30 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, FUŽINE, 265.000 €, 73,20 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Brodarjevem trgu, ki se nahaja v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1981. Stanovanje obsega 73,2 m2 bruto površine, od tega 63,8 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 365.000 €, 72,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

72,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2021, P/6 nad., V celoti opremljeno in renovirano pritlično stanovanje, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR V Luciji je na voljo 3 sobno konfortno opremljeno stanovanje. Stanovanje se nahaja v pritličju več stanovanjskega bloka. Leta 2010....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 72,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

72,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, 11/12 nad., 3 - sobno stanovanje Lj - Moste, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja na odlični lokaciji v Mostah v Ljubljani na Kajuhovi ulici. Stanovanje se nahaja v enajstem nadstropju večstanovanjske stavbe....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 195.000 €, 72,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri MENJAVI 3s stanovanja na Polzeli. Stanovanje se nahaja v petem nadstropju, nad sabo nimate nikogar več, fasada je bila obnovljena cca 2020 leta, streha delno sanirana cca 15 let nazaj, DVIGALA....

 
 
 
  Stanovanje, ŽEPOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

72,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2019, 1/1 nad., čudovita in prelepa, kompletno prenovljena hiška dvojček oziroma 3 sobno stanovanje. čaka morda, vas?, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Pozdravljeni, ČUDOVITA IN PRELEPA, kompletno prenovljena HIŠKA DVOJČEK OZIROMA 3 SOBNO....