• GoHome Professional
stanovanja slovenija banka vsaj 70 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija banka vsaj 70 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija banka vsaj 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija banka vsaj 70 m2" je bilo najdenih 63 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.394 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 320000 eur (povprečna cena)
    • do 390000 eur
    • do 3200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, DOMŽALE, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

64,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., Posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja v prijetni in urejeni soseski v neposredni bližini centra Domžal. Z manjšim posegom je možna izdelava dodatne sobe. Leta 2025 je bila na stavbi obnovljena fasada, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

64,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1993, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja, ki se nahaja v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1993. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije stanovanje obsega 64,2 m2 neto....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 379.000 €, 118,60 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-41 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Funtkovi ulici, ki se nahaja v prvem nadstropju dvostanovanjske stavbe zgrajene 1929. Stanovanje obsega 118,6 m2 bruto površine, od tega 116,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 309.400 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-153 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 4 sobnega stanovanja na Malteških dvorih, ki se nahaja v tretjem nadstropju bloka, zgrajene l. 2019. Stanovanje obsega 119,70 m2 bruto površine, od tega 97,60 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 370.000 €, 123,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

123,56 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1972, pritličje, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v skupni izmeri 123,56 m2, ki se nahaja v pritličju bloka v Kopru ( Prisoje). Nepremičnina je sestavljena iz dveh enot, katere je potrebno adaptirati. Enoti sta....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 290.000 €, 124,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

124,9 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2026, K/6 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR PROSTORNO ADAPTIRANO STANOVANJE 124,9 m² – CENTER DOMŽAL – INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V samem centru Domžal prodamo prostorno in v celoti adaptirano stanovanje, ki se nahaja v kleti urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 480.000 €, 125,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

125,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2022, 1/2 nad., prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno 4-sobno stanovanje 125,6 m2 s pripadajočimi parkirišči. Stanovanje je l. 2022 popolnoma prenovljeno in opremljeno z visokokakovostnimi materiali. Ima 95 m2....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Center, 480.000 €, 125,60 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.inf-ing.si

Prodamo popolnoma obnovljeno 4-sobno stanovanje 125,6 m² s pripadajočimi parkirišči. Stanovanje je l. 2022 popolnoma prenovljeno in opremljeno z visokokakovostnimi materiali. Ima 95 m² uporabne površine. Nahaja se v 1.nadstropju starejše dvonadstropne stavbe. Vgrajeno ima toplotno....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Stanovanje je bilo izdelano 2022 (nova nosilna konstrukcija, izolacija, tla, okna, stene,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

137,1 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1874, adaptirano l. 2022, 2/3 nad., prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 169.000 €, 139,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

139,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2013, 1. nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Staromeščansko stanovanje v centru Slovenskih Konjic Posredujemo pri prodaji delno prenovljenega 2-sobnega staromeščanskega stanovanja in del podstrešja, zgrajenega leta 1800. Leta 2022....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 358.000 €, 141,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1925, 1. nadstropje od 1., v dvostanovanjski hiši, etažirano, skupna površina 141,80 m2, bivalni prostor 81,90 m2, balkon 7,10 m2, klet 33,50 m2, zidana garaža 16,10 m2, prekrasen vrt. Cena: 358.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 250.000 €, 142,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

142,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, K/P, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Šiški se na odlični lokaciji in v urejeni soseski se v dvostanovanjski hiši nahaja 3 sobno stanovanje, s pripadajočim zemljiščem, kletjo in garažo. Hiša je bila zgrajena leta 1900, leta 2009 je bila obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 346.076 €, 208,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Dodaten opis Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-63 (od skupaj 63)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • nepremičnine piran
  • nepremičnine maribor
  • 2-sobno stanovanje v ljubljani
  • 3-sobno stanovanje ljubljana
  • hiša maribor
  • hiša gorenjsko
  • nepremičnine celje