• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 110000 eur 50 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 110000 eur 50 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 110000 eur 50 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 110000 eur 50 m2" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.494 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manjši)
    • 50 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 100000 eur (malo cenejši)
    • 110000 eur (malo dražje)
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PETROVČE, 83.000 €, 51,10 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281039-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, svetlega dvosobnega stanovanja s čudovitim razgledom na okoliške gozdove. Stanovanje v izmeri 51,1 m2 se nahaja v mansardi manjše večstanovanjske stavbe z 8 stanovanji, zgrajene leta 1880.....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V račun vzamemo garsonjero v okolici .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija do 110000 eur 50 m2'
89.000 €
65.000 €
98.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.900 € na 69.900 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, REČICA OB SAVINJI, 69.900 €, 51,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.02.2026 - 79.900 €
14.05.2026 - 69.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., 1 sobno / rečica, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAJA / 1-sobno stanovanje / 51 m² / Rečica ob Savinji Na mirni in prijetni lokaciji v Rečici ob Savinji posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja v skupni izmeri 51 m², ki se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, BORAČEVA, 34.930 €, 52,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

52,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 1985, 1/1 nad., Skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva vabi nove, lastnike :), prodamo. Cena: 34.930,00 EUR Pozdravljeni, skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, KOČEVJE, 43.000 €, 51,50 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

adaptirano leta 2005, .

 
 
 
  Stanovanje, MOZIRJE, 48.000 €, 53,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

centralno ogrevanje parkirišče kanalizacija elektrika voda telefon CATV internet .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zelo mirna okolica .

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo stanovanje .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 81.014 €, 54,50 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE JE NOVO IN Z ZELO FUNKCIONALNO RAZPOREDITVIJO VSEH BIVALNIH PROSTOROV. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-21 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!