• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 110000 eur 70 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 110000 eur 70 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 110000 eur 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 110000 eur 70 m2" je bilo najdenih 25 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.313 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 100000 eur (malo cenejši)
    • 110000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija do 110000 eur 70 m2'
89.000 €
109.000 €
72.000 €
  Stanovanje, KRŠKO, 94.972 €, 70,60 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 15,80 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, ŽEPOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

72,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2019, 1/1 nad., čudovita in prelepa, kompletno prenovljena hiška dvojček oziroma 3 sobno stanovanje. čaka morda, vas?, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Pozdravljeni, ČUDOVITA IN PRELEPA, kompletno prenovljena HIŠKA DVOJČEK OZIROMA 3 SOBNO....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-88 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega dvoinpolsobnega stanovanja v Radečah, ki se nahaja v petem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1987. Stanovanje obsega 67,1 m2 bruto površine. Parkiranje je urejeno v okolici objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nova okna, obnovljeno 2006..... .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 93.900 €, 66,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje, ki je obrnjeno na tri strani neba (jug, vzhod in zahod) ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (8,08m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, spalnico ter sobo. K temu stanovanju pripada še kletna....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 82.900 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še teraso in atrij (56,71m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. Izhod na teraso je iz dnevne sobe, vrata v spalnici pa vas vodijo na atrij. K temu stanovanju....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 109.000 €, 63,45 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se apartman površine 63,45 m2; Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade; Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice i zatvorene terase; Stan je lijepo opremljen i namješten i kao takav se prodaje; Stanu pripada....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!